2020 İzmir Modeko Fuarı Ne Zaman?

MOSDER ile mobilyanın devleri İzmir MODEKO Fuarı’nda...
2020 İzmir Modeko Fuarı Ne Zaman?

Bu sene 31.kez düzenlenen fuarda; Kelebek, Konfor, Modalife, Rengarenk, Vettore ve Weltew Home üye markalarıyla yerini alacak olan MOSDER, ayrıca kendi standında da misafirleri ağırlayacak.

300’den fazla katılımcı firmanın ürünlerini ve hizmetlerini sergileyeceği MODEKO Fuarı ile ilgili değerlendirmelerde bulunan MOSDER Başkanı Mustafa Balcı, “B2B görüşmelerinin ağırlıkta olacağı ve aynı zamanda son kullanıcıya da hitap eden fuar, sektörümüzün güçlü organizasyonlarından biri olarak dikkat çekiyor. MODEKO Fuarı her sene artan ziyaretçi profilinin dışında bu sene Korona Virüsü nedeniyle ertelenen dünyanın diğer önemli mobilya fuarlarının yarattığı boşluğu da doldurmaya hazırlanıyor” diye ifade etti.

MODEKO, 20 bin profesyoneli ağırlayacak!

Mobilya sektörünün profesyonellerine yönelik gerçekleştirilecek MODEKO Fuarı, Türkiye’nin 81 ilinden gelecek sektör temsilcileri ile alım heyetleri ve 45 ülkeden toptancılar, mağaza zincirleri, ithalatçılar, ihracatçılar, mimarlar ve dekoratörleri 5 gün boyunca misafir edecek. 50 bin yerli üreticisi ve 250 bin kişilik istihdamıyla Türk mobilya sektörü, MODEKO ile birlikte yeni pazarların da kapılarını aralayacak.  Bu sene 20 bin profesyoneli ağırlamaya hazırlanan fuar, sektör adına Türkiye’nin İzmir’den dünyaya açılan kapısı olarak görülüyor.

“Mobilyada ticaret hacmini büyüteceğiz”

8 Mart’a kadar sürecek fuar boyunca, MOSDER olarak üye markalarımızla birlikle alım heyetleriyle görüşmeler gerçekleştireceğiz diye belirten Başkan Mustafa Balcı, “İhracat konusunda verimli işbirlikleri yapacağımızı düşünüyorum. Türk mobilya sanayii, son yıllarda ülke ekonomisi için lokomotif bir görev üstlendi. Yerli ve milli üretimi geliştiren ar-ge çalışmalarımız, tasarım gücümüz, istihdam yatırımlarımız ve kaliteli üretimlerimizle sektörümüzü kalkındırmak adına çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. 4-8 Mart 2020 tarihleri, mobilya devlerinin ve sektör profesyonellerinin MODEKO’da bir araya gelişine sahne olurken, yepyeni iş bağlantıları ile mobilya sanayinin ticaret hacmini dünyada geliştirmeye devam edecek. Bizde MOSDER çatısı altında yer alan üye markalarımızla bu fuarda yer alacak olmaktan ötürü son derece mutluyuz” diyerek sözlerini noktaladı.


Paylaş:

Dekorasyon

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05