Art Desıgn Royal Kanepe İle Her Gün Sevgililer Günü

Aşkın ve tutkunun vazgeçilmez rengi kırmızı, evinize kraliyet asaletini taşıyan Royal kanepeyle sevgililer gününde çok güçlü bir hediye alternatifi olarak karşımızda.
 Art Desıgn Royal Kanepe İle Her Gün Sevgililer Günü

Kişiye özel mobilya tasarımlarıyla ön plana çıkan Art Design tasarımı, ipeksi kırmızı kadife ile siyah lake ahşabın hayat bulduğu Royal kanepeyle, bir gün değil her gün sevgililer günü.

Sevgililer gününe sayılı günler kala vitrinler de aşkın tartışılmaz rengi kırmızıyla başımızı döndürmeye başladı bile. Şamdanlardan pijama takımlarına, yastıklardan fincan takımlarına kadar aklımıza gelebilecek her ürün, sevginin ruhunu temsil eden kırmızıya büründü. Her 14 Şubat, yeni hediyeler ve değişiklikler için en uygun zamanlardan biri olduğuna göre evimizde de yeniliklere yer açmanın tam zamanı. Hem yenilikleri kucaklamak hem de evimizde sevginin gücünü yaşatmak için kişiye özel mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiren Art Design, Royal kanepe ile evlere kraliyet asaletini taşıyor. Kış sezonunun vazgeçilmez dokusu kırmızı ipeksi kadife ile siyah lake ahşabın kullanıldığı Royal kanepe, son dönemin trendi Art Deco tasarımın da nadide örneklerinden birini simgeliyor. Siyah ile kırmızının muhteşem uyumunu bir kez daha gözler önüne seren Royal kanepe için Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, “Royal kanepe, evlerine kraliyet asaletini taşımak isteyen müşterilerimiz için aşkla tasarlanmış bir model. Birkaç sezondur, mobilyada en önemli akımlardan biri haline gelen Art Deco tarzını yansıtan Royal kanepenin ahşap detaylarında ince bir işçilik örneği sergiledik. Siyah lake ile ahşaba son dokunuşu verdik. Erkeği temsil eden siyah ile mükemmel bir uyum oluşturan, kadını temsil eden ipeksi kırmızı kadife kumaş ile bütünlenen, Art Deco tarzı bir aşk tasarımına imza attık.” Açıklamasında bulunuyor. Bu sevgililer gününde mobilyalarınızı değiştirerek aşk tazelemek istiyorsanız, birçok model alternatifi ve aklınızdaki tasarımların gerçek hallerini bulacağınız MODOKO’daki Art Design mağazasına uğramanız yeterli.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48