Aşıklara evde kamp ateşi sıcaklığı

L’unica’dan sımsıcak bir Sevgililer Günü için Happy Cocooning Şömine Masaları
Aşıklara evde kamp ateşi sıcaklığı

Dış mekanda konforun ve şıklığın adresi L’unica, Sevgililer Günü‘nü evde geçirmek isteyen romantik aşıklara orijinal ve kalıcı bir hediye alternatifi sunuyor. Kış ve yaz bahçeleri, balkonlar ve terasların vazgeçilmezi dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masaları ile sevenleri ev ortamında kamp ateşinin sıcaklığıyla buluşturan L’unica, pratik, güvenli ve konforlu ısınma imkanı sunuyor. Zorlu dış hava koşullarına dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanılabilen bu modern şömineler, çok farklı model, ebat ve renk seçenekleriyle her zevke hitap ediyor. Özel tasarımı ve modern konseptiyle sevenlerin evlerinde dekorasyonun şık bir parçası olmaya aday Happy Cocooning Şömine Masaları, gömme soğutucuları ile soğuk içeceklerin sıcak ortamlara eşlik etmesine imkan tanıyor.

Fonksiyonelliği ve kaliteyi estetikle buluşturan bahçe mobilyaları markası L’unica, dünyaca ünlü Happy Cocooning Şömine Masaları ile 14 Şubat Sevgililer Günü’nde romantik aşıklara sıcacık ve huzurlu bir ortam vadediyor. Bu özel günü sevdiğiyle evde geçirmek isteyenlere orijinal ve kalıcı bir hediye alternatifi sunan L’unica, Happy Cocooning Şömine Masaları ile kamp ateşinin sıcaklığını kış ve yaz bahçeleri, balkonlar ve teraslara taşıyarak sevenlerle buluşturuyor. Özel tasarımı ve modern konsepti ile mekan dekorasyonunun vazgeçilmez parçası olmaya aday Happy Cocooning Şömine Masaları’nda, şarabınızı, şampanyanızı veya alkolsüz içeceklerinizi soğuk tutabilmeniz için gömme soğutucular da bulunuyor.

Her çiftin tarzına uyum sağlıyor

Zorlu dış hava koşullarına dayanıklı yapısıyla uzun yıllar kullanım imkanı sağlayan Happy Cocooning Şömine Masaları, baca gerektirmeyen yapısı ve özel tasarım gazlı şöminesi ile kıvılcım ve duman olmadan konforlu ve güvenli sıcaklığıyla aşıklara eşlik ediyor. Farklı malzemeler kullanılarak tasarlanan modern şömineler; kare, dikdörtgen, yuvarlak, oval şekilleri ve siyah, gri, bej, kahverengi, beyaz renk seçenekleriyle her çiftin tarzına uyum sağlıyor.

Happy Cocooning ailesinin en eski ve klasikleşmiş üyesi Lounge & Dining Şömine Masaları, modern ve şık kompozit performansını veya doğal ahşabın sıcaklığını sunan alternatifleriyle diğer mobilyalarla mükemmel bir uyum yaratıyor. Hafif pürüzlü yüzeyiyle çekici bir görünüme sahip olan Nice & Nasty Şömine Masaları, ahşap dış kaplaması ile hem sağlamlık hem de doğal sıcaklık hissi verirken, beton görünümlü Composite Şömine Masaları ise aşırı sıcak veya soğuk hava şartlarına karşı dayanıklı olduğu için kış mevsimi boyunca ürünle birlikte verilen kasasının içerisinde dışarıda bırakılabiliyor. Ahşabın doğallığından vazgeçemeyenler için birebir olan Happy Cocooning Teak Şömine Masalarını da diğer ürünlerde olduğu gibi kaliteli koruyucu cam ve tik ağacından kenarlıklarla genişleterek çerez veya içecekleri elinizin altında bulundurmak mümkün.

Sevgililer Günü‘nün en özel hediye alternatifleri arasında yer alan Happy Cocooning Şömine Masaları, L’unica’nın İstanbul Levent’te bulunan showroom‘undan ve Türkiye genelinde yer alan 30 farklı bayisinden temin edilebiliyor.

 


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48