edding’ten evinizi yaza hazırlayacak dekorasyon önerileri!

Evinizi yaza hazırlamanın zamanı geldi. Birkaç ufak dekorasyon değişikliği ve doğru renk tercihleri ile mekanlarınıza daha ferah bir görünüm verebilirsiniz.
edding’ten evinizi yaza hazırlayacak dekorasyon önerileri!

Kalemleriyle fikirlerin ve hayallerin görünür hale gelmesine imkân tanıyan edding, size yazın sıcak ve ağır havasını rahat geçirebilmeniz için farklı ipuçları veriyor.

Dekorasyonda yaz teması, ferahlığı ve canlılığıyla en kullanışlı ve en güzel temalardan biri olarak öne çıkıyor. edding hobi sanat kalemleriyle evinizde yapacağınız birkaç küçük değişiklik sayesinde daha renkli, daha canlı ve pozitif duygular uyandıran yaz dekorasyonuna sahip olabilirsiniz.

Evinizdeki bir duvarı edding kalemleriyle canlı tonlarda bir renge boyayabilir, sınırsız hayal gücünüzle evde rengarenk yaz atmosferi oluşturabilirsiniz. Güneşlenmek ve güzel bir kitap okuyarak dinlenmek için tercih edebileceğiniz sandalyenizi kendi zevkinize göre tasarlayabilir, tek renkli tişörtünüzü yaratıcılığınızı kullanarak adeta bir tuvale dönüştürebilirsiniz. edding  kumaş boyama kalemleriyle mağazadan satın aldığınız tişörtlerden çok daha iyi tişörtler tasarlayabilir ve bunları sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

Sıcak yaz akşamlarında hiçbir yer evinizin bahçesi kadar güzel değildir. Bahçenizdeki saksıları edding hobi sanat kalemleriyle süsleyerek bahçenizi evinizin diğer kısımları gibi göz alıcı şekilde güzelleştirebilirsiniz. Bahçenizle uğraşırken giydiğiniz bahçe önlüğünüzü rengarenk hale getirmeyi de unutmayın!

edding kalemleri ile evinizi kışın ağır havasından ve soluk renklerinden kurtararak yazın canlılığı ve sıcaklığını evinize taşımanın tam vakti!

 


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25