EVDEMA Kış Kampanyası-Ocak 2020

KDV indirimlerine ek olarak yeni indirimler de yapıldı.
EVDEMA Kış Kampanyası-Ocak 2020

Yeni yıla girilmesiyle birlikte mobilya sektöründe %10 KDV indirimi uygulandı. Daha önce %18 olan KDV oranı, süresiz olarak %8‘e düşürüldü. Evdema Mobilya Dekorasyon Mağazaları, yapılan %10’luk KDV indirimine ek olarak alt markalarında ekstra indirim kampanyaları yaptı.

 

Evdema’nın mutfak mobilyaları markası Soprano Mutfak, “Mutfak Hayallerinizi Ertelemeyin” kampanyasıyla KDV indirimine ek olarak %50 indirim ve ücretsiz projelendirme, nakliye ve montajı da ücretsiz olarak sunuyor.

 

Evdema çatısı altında bulunan Vitale Masa & Sandalye ise %10’luk KDV indirimine ekstra %25 indirim uyguladı. Süresiz KDV indirimine ek olarak yapılan “Evdema Kış Kampanyaları” Mart sonuna kadar geçerli olacaktır.

 

Devlet tarafından yapılan %10’luk KDV indiriminin 2020 ile birlikte piyasaya bir canlılık getirdiğinin altını çizen Evdema İcra Kurulu Başkanı Ömer Çelik; “Hazine ve Maliye Bakanlığımız tarafından başlatılan katma değer vergisi (KDV) indirimi henüz çok yeni olmasına rağmen sektörü hareketlendirdiğini söyleyebilirim. İlerleyen zamanlarda yapılan bu indirimin faydalarını çok daha fazla hissedeceğimizi düşünüyorum. Devletimiz üzerine düşeni yaparken bizler de bu çalışmaya destek olmak adına ek indirim kampanyaları geliştirdik. Bu kampanyalarımızla ülke ekonomisine katkıda bulunmanın yanı sıra tüketicilerimizin de bütçelerine destek olmayı amaçladık. 2020 yılında firma olarak yatırımlarımıza devam edeceğiz. Ekibimizle birlikte durmadan üretmeye devam ederek yılsonunda da belirlediğimiz hedeflere ulaşacağımızı düşünüyorum.” dedi.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48