Eviniz için Geberit’ten en güzel renovasyon fikirleri

Yeni sezon trendlerini yazlık evlerine taşımak isteyenler, banyolarını Geberit DuoFresh Gömme Rezervuar ve Monolith Plus Rezervuar Modülü ile çekici bir görünüme kavuşturuyor.
Eviniz için Geberit’ten en güzel renovasyon fikirleri

Geberit, banyolardaki kötü kokuları direkt olarak klozetin içine hapseden DuoFresh Gömme Rezervuar ile kullanıcısına ferah bir ortam sunarken, sade ve zarif tasarımını gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyle birleştiren Geberit Monolith Plus, LED ışık ünitesinde bulunan yedi farklı renk seçeneğiyle banyolarda hoş bir atmosfer yaratıyor.

Baharın enerjisini yazlık evlerine taşımak isteyenlerin banyoları, Geberit’in son teknolojiyi kullanarak tasarladığı DuoFresh ve Monolith Plus Rezervuar Modülü ile çekici bir görünüme kavuşuyor.

DuoFresh Gömme Rezervuar ile temiz hava artık hayal değil…

Geberit, banyolardaki kötü kokuları direkt olarak klozetin içine hapseden DuoFresh ile kullanıcısına ferah bir ortam sunarken, aktif filtre karbon sistemi sayesinde de havayı odaya vermeden önce kötü kokulardan arındırıyor. DuoFresh Gömme Rezervuar’ın koku alma ünitesi ise kapağın üstündeki bir tuşa basılarak aktive edilebilirken sistemin on dakika sonra kendini otomatik olarak kapatması kullanıcılar tarafından büyük beğeni topluyor.

Yazlıklar için küçük dokunuşlar…

Tasarımcı Daniel Irányi’nin, duvar önü rezervuarlara hayat vermeyi amaçladığı Monolith Plus Rezervuar Modülü, sensörlü açma-kapama özelliği, dokunmatik tuşlarla deşarj aktivasyonu, rezervuara entegre edilmiş koku alma ünitesi ve LED ışık özelliğiyle, kullanıcısına yepyeni bir banyo hediye ediyor. Son dönemde bina sahiplerinin tercihi olan ve banyolarda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilebilen Geberit Monolith Plus, dokunmatik tuşları sayesinde deşarj sürecini nazikçe başlatırken, otomatik koku alma sistemiyle de kötü kokuları klozetin içine hapsediyor.

Rengine sen karar ver…

Öte yandan Monolith Plus, LED ışık ünitesinde bulunan yedi farklı renk seçeneğiyle banyolarda hoş bir atmosfer yaratıyor. Uykunuzu kaçırmadan yumuşak bir ışık kaynağı da sunan Monolith Plus, ComfortLight özelliği sayesinde kullanıcısını uzaktan da algılayabiliyor. Hem Geberit AquaClean akıllı klozet modelleriyle hem de yere oturan ve asma klozetlerle uyumlu Geberit Monolith Plus, siyah, beyaz, toprak ve bej rengi alternatifleriyle takipçilerinin beğenisini kazanıyor.


Paylaş:

Dekorasyon


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-12-10 12:56