Evogloss, Yeni Dekorasyon Seçeneklerini Tanıttı

11 yeni dekor seçeneği eklendi.
Evogloss, Yeni Dekorasyon Seçeneklerini Tanıttı

Kastamonu Entegre’nin üstün kaliteye sahip, şık görünümlü PVC/PET kaplı paneli Evogloss, tasarım dünyasındaki son trendlere göre hazırlanan yeni dekor seçenekleri ile ürün gamını daha da çeşitlendirdi. Düz, ahşap, fantezi ve hologram başlıkları altında 106 farklı renk seçeneği sunan Evogloss paneller, mekânlarda modern ve zarif kombinasyonlara olanak sağlayarak dekorasyonu zenginleştiriyor. Ayna efekti sayesinde ışıltılı bir görüntü ve soft matlığı ile yumuşak bir dokunma hissi yaratarak mekânlara sıcaklık, hareket ve derinlik katan bu panel serisi, mutfak ve banyo dolaplarından mobilyalara kadar, yaşam alanlarının her noktasında özgün, modern ve estetik tasarımlara imkân tanıyor.
 

Evogloss ailesine yeni eklenen Brush Bronz, Koyu Inox, Bronz Inox, Brush Gold, Kaşmir Beton, Antrasit Beton gibi dekorlar, son dönemin dekorasyon trendleri göz önüne alınarak üretildi. Altın, bakır, metalik gibi parlak tonların ve brüt beton görünümünün revaçta olduğu tasarım dünyasından ilhamla hazırlanan yeni dekorlar arasında, yılın rengi ‘Klasik Mavi’ye gönderme yapan Soft Mat Mavi seçeneği de yer alıyor.
 

Estetik olduğu kadar uzun ömürlü ve dayanıklı

Yeni trendlere öncülük eden parlak ve mat desenleriyle Evogloss paneller, estetik görünümlerinin yanı sıra dayanıklılığı garantileyen teknolojik özellikleriyle de sıkça tercih ediliyor. Lekelere, çizilmeye, çatlamaya ve solmaya karşı yüksek dayanımı ile uzun yıllar ilk günkü görüntüsünü koruyan panellerin neme dayanıklı, kolay temizlenebilen, soft touch özelliğine sahip pürüzsüz yüzeyi kullanıcılar tarafından ilgiyle karşılanıyor.
 

Evogloss serisi, formaldehit, kadmiyum, kurşun bazlı stabilizatör ve düşük karbonlu yapıya sahip kanserojen plastifiyen içermeyen yüzey malzemelerinden oluşuyor. PVC veya PET’lerin MDF panellerin ön yüzeyine kaplanması ile üretilen Evogloss panellerin arka yüzü beyaz emprenye kağıdı ile kaplanıyor. Farklı ebat ve kalınlıklarda üretilen Evogloss, modern ve zarif kombinasyonlara olanak tanıyor.


Paylaş:

Dekorasyon