Filli Boya 2020 Renk Trendleri

Fillio Boya, 2020 trendlerini açıkladı.
Filli Boya 2020 Renk Trendleri

İşte yaşam alanlarını boyatmak, renklendirmek ve rengini değiştirmek isteyenlere Filli Boya’nın 2020 renk trendleri…

 

Yaşam Kaynağı
“Çevre” ve “sürdürülebilirlik” son dönemde önemini artırarak koruyan konular. Dünyamızdan ilham alarak umudumuzu artıran ve bize mutluluk veren renkleri koleksiyonumuz için tasarladık. Bu konuda nötral renklerle birlikte derin mavi ve toprak tonları bize yaşamın kaynağını ve onu gelecek nesillere sağlıklı bir şekilde aktarma konusundaki sorumluluklarımızı hatırlatıyorlar. Hibiskus 85Hibiskus 20Kozmik 120Tan 145, Hasır 250 renkleri Yaşam Kaynağını bize hatırlatan renklerin başında geliyor.

Yalın
“Şu anda hangi çağı yaşıyorsunuz?” diye bir soru sorulsa, en doğru cevap “dijital çağ” olurdu. Ancak günümüzde artık daha sade ve basit bir hayat çoğumuzun hayali durumunda… Mevcut yaşantımız içinde yapacağımız bazı küçük dokunuşlar kendimizi daha iyi hissetmemizi sağlayabilir. Yaşam alanlarımızı basit ve huzur veren renklerle donatabiliriz. Sakinliği ve sessizliği temsil eden, birbirlerinin de tamamlayıcısı olan yoğun kahve tonlarından Tan 270Hasır 345 gibi sıcak bejler ve Andezit 15 gibi açık griler, Kozmik 190 ve Andezit 35 renkleri huzur veren etkileriyle içe dönüşümüzün ve kendimiz ile baş başa kalmamızın ilk adımı niteliğinde yaşam alanlarımızda yer alabilir.

 

Zamanın Ruhu
Gün, yeni bir şey söyleyebilenlerle, zamanın ruhunu yakalayabilenlerin günü. Renkler, klişeleri yıkanların ve sınırları kaldırmak isteyenlerin en büyük gücü. Işıltı 150 gibi parlak sarılar, Masal 100 gibi soft pembeler, Taflan 145 gibi mor ve Yudum 110 gibi mavi tonlar, Masal 210 gibi canlı pembeler farklı karakterlerin yansıması olarak alışılmışın dışına çıkmak isteyenlere cesur seçenekler sunuyor. Mutlu ve pozitif enerjileriyle çocuksu bir coşkunun yeniden doğuşu oluyor.

Öze Dönüş
Tüm tabiatla uyum içinde olmanın verdiği enerjiyi hissetmek isteyenlere özel tasarlanan mavi tonlarda Yudum 220Kozmik 90 renkleri ve yeşilin tonu Irmak 55 rengi bize bu pozitif enerji ve dinginliği sunuyor. Kehribar 120 ve Hasır 40 renkleri, sarı ve toprak tonlarıyla da birleşerek yeryüzünün en güzel renklerini evlerimizde yaşatıyor.

 


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48