L’unica'dan Ödüllü Sallanan Sandalye

L’unica, Türkiye’ye getirdiği Danimarkalı marka Houe’nin Click sallanan sandalyesini bahçe müdavimlerinin beğenisine sunuyor.
L’unica'dan Ödüllü Sallanan Sandalye

Neo-İskandinav tarzı tasarımlarıyla farklılaşan Houe, Click koleksiyonunda yer alan sallanan sandalyesiyle adeta bir lego gibi istenilen renklerdeki parçaları zevkinize uygun şekilde sıralama fırsatı tanıyor. Yaratıcılığın ve konforun sınırlarını zorlayan Click sandalye, rahatına düşkün olanları günün yorgunluğunu ve stresini atmaya davet ediyor. Birçok ülkede ödül almış bir ürün olan Click sallanan sandalye, sıra dışı tasarımıyla dış mekanların ve evlerin en özel tamamlayıcısı olmaya aday.

Fonksiyonel tasarımlarını kalite, dayanıklılık, konfor ve estetikle buluşturan bahçe mobilyası markası L’unica, Danimarka’nın yetenekli tasarımcılarının imzasını taşıyan çekici ve inovatif tasarımları ile dikkat çeken Houe’yi Türkiye’deki bahçe müdavimleriyle buluşturuyor. Orijinal şekillerde bir araya getirilen materyal ve fonksiyonlarla desteklenen Neo-İskandinav tarzı tasarımlarıyla farklılaşan Houe, Click koleksiyonunda yer alan sıra dışı sallanan sandalyesiyle dış mekanların ve evlerin en özel tamamlayıcısı olmaya aday.

Bambu ve ince metalin birleşiminden oluşan, şık ve zamansız bir tasarım olan Click sallanan sandalye, arkasında bulunan klipslerin çıkabilmesi sayesinde adeta bir lego gibi istenilen şekilde renklendirilerek kişiselleştirilebiliyor. Kendi zevkinize ve hayal gücünüze göre karteladaki sekiz rengi kullanarak kendi sandalyenizi tasarlamanıza imkan tanıyan Houe Click sallanan sandalyenin sadelikten hoşlananlar için düz siyah seçeneği de bulunuyor. Özgün tasarımıyla birçok ülkede ödül almış olan Click sallanan sandalye, estetik ve ergonomiyi kusursuzca birleştirirken aynı zamanda yaratıcılığın ve konforun sınırlarını zorluyor. Rahatına düşkün olanları günün yorgunluğunu ve stresini atmaya davet eden Houe Click sallanan sandalye, farklı bir seçeneği olan yemek sandalyesiyle de sofralara keyif katıyor.

 


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48