Mor Ötesi…2018’in Trend Rengi Art Design Victorya İle Evinizde

Dünyanın renk otoritesi Pantone, 2018’in rengini yaratıcılık ve icatlara ilham veren mavi tabanlı bir moru ifade eden Ultra Violet olarak belirledi.
Mor Ötesi…2018’in Trend Rengi Art Design Victorya İle Evinizde

Kişiye özel mobilya tasarımlarıyla ön plana çıkan Art Design, ipeksi kadife ve ebru sanatıyla harmanlanan masif lake ahşabın hayat bulduğu, yılın rengiyle özdeş Victorya salon takımıyla, evinize elegans bir ihtişam kazandırıyor.

Yeni yılın trend notları her sektörde kendini göstermeye başladı. Mumluklardan pijama takımlarına, yastıklardan yemek takımlarına kadar aklımıza gelebilecek her ürün, yılın trend ruhunu temsil eden mora bürünüyor. Gücün, ihtişamın ve aynı zamanda 2018’in en trend rengi seçilen mor, zamansız grinin kendine özgü moduyla evlerimizle buluşuyor. Hem yenilikleri kucaklamak hem de evimizde yeniliğin ruhunu yaşamak için kişiye özel mobilya tasarımlarıyla adından söz ettiren Art Design, Victorya salon takımı ile evlere morun asaletini taşıyor. 2018’in otoritelerce kabul edilen rengi Violet, mor ipeksi kadife ile masif ahşabın kullanıldığı Victorya, son dönemin trendi Art Deco tasarımın da alameti farikalarından biri. Mor ile grinin muhteşem aurasını bir kez daha gözler önüne seren Victorya salon takımı için Art Design Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Terzi, “Victorya salon takımı, evlerine 2018 yılının trendinden doğan asaleti taşımak isteyen müşterilerimiz için tartışmasız en doğru seçenek. Mobilyada en önemli akımlardan biri haline gelen Art Deco tarzını yansıtan Victorya salon takımının cilasını yaparken gri ve antrasit tonlarını ebru sanatı ile birleştirip, ince hatlarda gümüş varak kullanarak masif ahşaba son dokunuşunu verdik. Konsol ve masa üstlerine el işçiliği ile mermer efektleri uygulayarak, kumaşlarda gri ve mor tonlarını sergiledik. Morun asaleti ile mükemmel bir uyum oluşturan, ipeksi kadife kumaş ile de Art Deco bir tasarıma imza attık. İnanıyoruz ki Victorya, trend olanı hemen evine uyarlamak isteyenlerin büyük beğenisini kazanacak. ”Açıklamasında bulunuyor. Yeni yılın trend rengini mobilyalarınızda görmek istiyorsanız, birçok model alternatifi ve aklınızdaki tasarımların gerçek hallerini bulacağınız MODOKO’daki Art Design mağazasına uğramanız yeterli.

 


Paylaş:

Dekorasyon


en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

ReklamReklamReklam

Reklam

Reklam

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Barselona’da 1900 – 1914 yılları arasında yapılmış gayrimenkul geliştirme projesi: PARK GÜELL
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN

2018-07-20 06:09