Mustafa Kiraz, KDV İndirimini Değerlendirdi

Ergül Mobilya Genel Müdürü Mustafa Kiraz, 2020 yılında mobilya sektörünün, Türk ekonomisinin parlayan yıldızı olacağını belirtti.
Mustafa Kiraz, KDV İndirimini Değerlendirdi

Mobilya sektörünün ve vatandaşın merakla beklediği KDV’de indirim haberi Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’tan geldi.Mobilya sektörünün ilgiyle karşıladığı vergi indirimi ile ilgili açıklama yapan Ergül Mobilya Genel Müdürü Mustafa Kiraz, 2020 yılında mobilya sektörünün, Türk ekonomisinin parlayan yıldızı olacağını belirtti. Mustafa Kiraz, “KDV indirimi yeni yılda sektörümüz için güzel bir başlangıç oldu. Atılan önemli adımlarla birlikte hem üretici hem tüketici kazanacak ve mobilya sektöründeki hareketlilik artacak” dedi.

 

 

Mobilya sektöründe KDV oranının yüzde 18’den yüzde 8’e düşürülmesinin sektöre ivme kazandıracağının altını çizen Ergül Mobilya Genel Müdürü Mustafa Kiraz, “Yeni yıla girdiğimiz ilk günlerde Sayın Bakanımız Berat Albayrak’tan aldığımız KDV müjdesi sektörümüzde üretim ve tüketimi artıracaktır. Aldığımız bu müjde ile 2020 yılında mobilya sektörünün hedeflerine ulaşacağına yönelik inancımız tam. Bu çalışmalar sayesinde hem vatandaşımız hem de üreticiler kazanacak. Halkımızın kazanmadığı yerde bizim de kazanmamız mümkün değil. Vatandaşımızın alım gücü artsın ki piyasada hareketlilik yaşansın. Ergül Mobilya olarak Türk Ekonomisi için elimizden geleni yapmaya hazırız. Birlik ve beraberlik ile daha güzel günlere erişeceğiz” dedi.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48