Salon Takımlarında İder Mobilya Farkını Yaşayın

Fonksiyonellik, Şıklık, Kalite... Bir Salon Takımında Aradığınız Her Şey İder Mobilya'da.
Salon Takımlarında İder Mobilya Farkını Yaşayın

Evinizde vaktinizin büyük bir kısmını geçirdiğiniz alanların başında salon gelir. Dinlendiğiniz, eğlendiğiniz, keyif yaptığınız, misafirlerinizi ağırladığınız salonlar evinizin en dikkat çekici, en göz alıcı odasıdır. Salon takımınızın, sizlerin istek ve beklentilerine cevap verecek nitelikte ve tasarımda olması oldukça mühimdir. İder Mobilya, salon takımı konforunu sağlamak adına zevkinize uygun tasarımları ve kaliteli mobilyalarıyla tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazır ürünler sunar. İder Mobilya'nın farklı model seçenekleriyle her zevke uygun, yeni nesil koltuk takımı modelleri uygun fiyatları ile de öne çıkar.

Salon Takımı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Salon takımı modelinin ve renginin, kullanacağınız odanın büyüklüğüne ve duvar rengine uyum sağlaması oldukça önemlidir. Salonlarda duvarların ve parkelerin rengi, görsel açıdan estetik olmalı ve birbirlerine uyum sağlamalı. Küçük bir salonunuz varsa daha açık renkler ve daha naif mobilyalar tercih edebilirsiniz. Böylece odanızı ferah ve olduğundan daha geniş gösterebilirsiniz. Koyu renkli bir salon takımı tercih ederseniz de yeterli bir aydınlatma sistemi ile odanızı ferah hale getirebilirsiniz. Ayrıca küçük salonlarda, koltukları duvara dayayarak daha fazla hareket alanı elde edersiniz. Büyük bir salonunuz varsa renk seçiminizin koyu olması sorun yaratmaz. Modern bir görüntüye ve renge sahip olan gürgen, ceviz gibi mobilyaları tercih edebilirsiniz. Büyük salonlarda koltukları duvara dayamak ise doğru değildir. Bu durum odanızda yeterince eşya yokmuş gibi bir izlenim bırakır. Salon takımınız geri planda kalır. En sık karşılaşılan dekorasyon sorunlarından biri de haddinden fazla büyük eşya satın almaktır. Seçiminizi salonunuzun boyutlarına göre yapmalısınız. Fazla büyük eşyalar oturma odanızı daha küçük gösterir. Hareket alanını kısıtlar. Ayrıca salon takımınızın kalabalık ve kaba bir görünüm vermeyecek şekilde düzenlenmesi gerekir. Aksi halde salonunuz konforsuz, dağınık, düzensiz ve dengesiz görülebilir. Tüm bunların yanı sıra mobilyanın ölçülerine, döşeme rengine, desenine, tasarımına ve fiyatına dikkat edilmelidir. Tüm bu özelliklere İder Mobilya güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

İder Mobilya Salon Takımı Kullanışlı, Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Mı?

Alacağınız salon takımı, hem kullanışlı hem kaliteli olmalı ama bunun yanında bütçenize uygun olması da elbette ki çok önemlidir. Bu anlamda İder Mobilya sizleri, ekstra konfor ve kaliteyle buluşturur. Yumuşacık dokuya sahip, yatak olabilen sandıklı koltuk modelleriyle sizlere fonksiyonel bir kullanım sunar. Her zevke hitap eden ve seçtiğiniz salon takımı tarzınıza uygun dekorasyon ürünleriyle de salonunuzu tamamlamanıza yardımcı olur. Ayrıca malzemenin sağlamlığına güvenebileceğiniz bir kalite sağlar. Tüm bunların yanında kolay temizlenebilir olmasıyla da içinizi rahatlatır. Zamanınız size kalır. İder Mobilya; kaliteyi, cazip fiyatlarla ve uygun ödeme koşullarıyla ayağınıza getirir. Bu durum, özellikle evlenecek çiftler için iyi bir fırsattır.

İder Mobilya'da Farklı Salon Takımı Çeşitleri Var Mı?

İder Mobilya'da, her zevke uygun salon takımı vardır. Klasik, modern ya da retro tarzlara sahip pek çok salon takımı çeşidi arasından tarzınızı yansıtan bir model seçebilirsiniz. Salon takımı için bazen farklı tarzlar bir arada kullanılır. Eklektik stil denilen bu dekorasyon tarzını uygulamak oldukça zordur. Ama iyi bir düzenleme ile çok iyi sonuçlar verir.  Kullanacağınız ana dekorasyon objelerinde zıtlık teması yansıtılmalıdır. Ayrıca kullanacağınız aksesuarlarda da zıtlıklar ön planda olabilir. Eklektik stili oluştururken renk, doku ve biçim arasında dengeli bir görünüm oluşturmalıdır. Aksi taktirde farklı tarzları bir arada kullanmak salon dekorasyonunuzu komik gösterir. İder Mobilya'da, oturma grubu, berjer ve ikili koltuk seçeneklerinin yanı sıra kanepe, köşe koltuk gibi pek çok koltuk modelleri de bulunur. Farklı renkler, dokular ve özel kırlent çeşitleri vardır. Özgün materyallerde ve şekillerde hazırlanmış ayaklarıyla da estetik bir görünümü gözler önüne serer. Salonunuza yenilik getirmek, farklı bir hava katmak ve dekorasyonunuzu değiştirmek istiyorsanız, İder Mobilya'nın zengin ve şık salon takımı koleksiyonlarını inceleyebilirsiniz.


Paylaş:

Dekorasyon