Tekzen’de 300 TL alışverişe 35 TL indirim

Türkiye’nin en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, Türk Telekom’la gerçekleştirmiş olduğu iş birliği ile Türk Telekom müşterilerine özel 300 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL indirim fırsatı sunuyor.
Tekzen’de 300 TL alışverişe 35 TL indirim

Kendin Yap (DIY-Do It Yourself) kültürünü Türkiye’ye kazandıran, Türkiye’nin yüzde 100 yerli sermayeli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen marka işbirliklerine ara vermeden devam ediyor.

Yüzleri güldüren 300 TL alışverişe 35 TL indirim kampanyasından Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri yararlanabiliyor.  Kampanya Tekzen mağazalarında ve tekzen.com.tr’de 4 Mayıs – 30 Haziran 2018 tarihleri arasında tek seferde yapılacak alışverişlerde geçerli olacak.

57 ilde 134 mağazasında on binlerce ürünü kalite ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunan Tekzen; ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunmaya devam ediyor.

*Kampanyadan faydalanmak için Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden Fırsat Kodu Al butonuna tıklanması veya TEKZEN boşluk TCKN (TC Kimlik Numarası) yazıp 6262’ye SMS gönderilmesi ve gelen şifreyi alışveriş sepetindeki "kupon kodu" alanına girilmesi veya Tekzen mağazalarında kampanya şifresinin kasada ibraz edilmesi gerekmektedir.  

 

 


Paylaş:

Dekorasyon


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-12-10 12:56