Tekzen’den Türk Telekom abonelerine 25 TL indirim

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Tekzen mağazalarından veya tekzen.com.tr’den TekzenKart ile yapacakları tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanacak.
Tekzen’den Türk Telekom abonelerine 25 TL indirim

Tekzen, Türk Telekom işbirliği ile düzenlediği kampanyalara bir yenisini ekledi. Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu müşterileri Tekzen mağazalarından veya tekzen.com.tr’den TekzenKart ile yapacakları tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL indirim kazanacak. Kampanya, 31 Mart tarihine kadar devam edecek.

Bu özel indirimden yararlanmak isteyen Türk Telekom aboneleri; mağazalardan veya online olarak yapacakları alışverişlerde, ödeme sırasında Türk Telekom Avantaj mobil uygulaması üzerinden “Fırsat Kodu Al” butonunu tıklayarak ya da cep telefonundan 6262’ye “TEKZEN boşluk TCKN (TC Kimlik Numarası)” yazıp kısa mesaj göndererek kampanyadan yararlanabilecekler.

Kendin Yap (DIY -Do It Yourself) kültürünü Türkiye’ye kazandıran Tekzen, 59 ilde 138 mağazasında on binlerce ürünü kalite ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunuyor. Tekzen; ev, bahçe, ofis ve tüm yaşam alanları için mobilyadan aydınlatmaya, dekorasyondan boyaya, beyaz eşyadan hırdavata kadar geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ekonomik ve uygulanabilir çözümler sunuyor. Tekzen’in online satış kanalı tekzen.com.tr bugün itibariyle 250 bin çeşit ürünü,  Türkiye’nin her noktasına en hızlı ve güvenilir yoldan ulaştırmaya devam ediyor.


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48