VitrA Yenilikleri İle Sağlıklı Klozetler

Klozetler, banyonuzun sağlığı için en önemli gereçler. VitrA, sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korumak için klozet teknolojilerine ayrı bir önem veriyor.
VitrA Yenilikleri İle Sağlıklı Klozetler

VitrA Rim-ex Klozetlerde Bakteri Yuvası Kanallar Yok

Akdeniz Üniversitesi tarafından yürütülen araştırmalara göre, VitrA Rim-ex, standart klozetlere göre %95 oranında daha hijyenik. Rim-ex kanalsız klozetlerde sağlığa zararlı kir ve organizmaları saklayan kanal ve delikler bulunmuyor, bu sayede klozetiniz daha az kir ve sağlığa zararlı organizma tutuyor, daha kolay temizleniyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

Hastane standartlarına uygun formu sayesinde duvara monte edilen asma klozet, zemine değmiyor, kir ve bakteri biriktirmiyor. Ayrıca, VitrA’nın uzman mühendisleri tarafından geliştirilen VitrA patentli hazne ve özel su dağıtma sistemi, klozetin iç haznesinin her yıkamada tamamıyla temizlenmesini ve standartların ötesinde %25 daha iyi yıkama yapılmasını garanti altına alıyor; bu sayede maksimum hijyen sağlıyor. Crastin malzemeden yapılmış 3 kanallı patentli su dağıtma sistemi, tüm hazneyi su değmeyen alan kalmayacak şekilde temizliyor. Böylece, bakteri ve kimyasal yuvası kanallara ihtiyaç kalmadan hem monoblok form korunuyor hem de suyun dışarı taşması önlenmiş oluyor.

 

VitrA Fresh Özelliği ile Hep Temiz Bekleyen Klozetler

VitrA Fresh klozetlerin üzerinde bulunan hazne, sifonu her çektiğinizde deterjanı yıkama suyuna karıştırıyor ve yıkama suyu ile birlikte klozet içerisine dağılmasını sağlıyor. Tuvalet içerisindeki hijyeni sağlamak ve korumak, kireçlenmeyi ve kötü kokuları önlemek için VitrA Fresh içerisine hipoklorit bazlı olmayan temizleyiciler, kireç önleyiciler ve koku verici katkılar da eklenebiliyor. Böylece, her kullanım sonrası temizlik, hijyen ve ferah bir koku sağlıyor.

800ml’lik hazne tam doldurulduğunda, VitrA Fresh ile 800 yıkama yapılabiliyor. VitrA Fresh sayesinde temizleyici sıvılar ayrı bir hazne ile rezervuarın ve klozetin dışında durduğu için rezervuar içerisine konan diğer malzemeler gibi rezervuarın iç aksamlarına zarar vermiyor. Buna ek olarak klozet içine yerleştirilen koku önleyiciler gibi kir ve bakterilerin saklanabileceği alanlar yaratmıyor. VitrA klozet modellerinin estetik tasarımı ile tamamen uyum içerisinde geliştirilen VitrA Fresh, optimum miktarda sağlık dostu etkin madde içeriyor ve bu sayede güvenle kullanılabiliyor.

VitrA Fresh özelliği, VitrA’nın Metropole, Nest ve D-Light serisi klozetlerinde bulunuyor.

 

VitrA Kolay Sök-Tak kapaklarla kolay temizlik

VitrA mühendisleri ve tasarım ekibi, kir ve bakterilerin gizlenebileceği, ulaşması ve temizlemesi zor detayları ortadan kaldırmayı hedefliyor. Klozet kapağını da sağlıklı klozet mottosuyla ele alan VitrA, Kolay Sök-Tak kapakları ile hem montajı hem de temizlemesi kolay klozet kapakları sunuyor. Kolay Sök-Tak kapaklar ihtiyaç duyulduğu an pratik bir şekilde sökülüp temizlendikten sonra yine kolayca yerine takılabiliyor. Bu özellik sayesinde klozet kapaklarının ulaşılması zor noktalarına gizlenmeyi seven kir ve bakterilerin oluşması önleniyor, bulaşıcı hastalık riski azalıyor.

VitrA mühendisleri ve tasarımcıları, geliştirdikleri seramik sağlık gereçleriyle banyo sağlığını maksimize ederken tasarım odaklı bakış açısıyla estetik ve ferahlık da sağlıyor. VitrA İnovasyon Merkezi, günlük hayatta ortaya çıkan tüm sorunlara en ince detayına kadar bütüncül çözümler üretmek için çalışmaya devam ediyor.

 


Paylaş:

Dekorasyon
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48