Yeni yıl coşkusu Tepe Home’da başladı!

Hediyelerin alınıp verildiği, yılın en renkli, en coşkulu dönemlerinden biri olan yılsonu neredeyse geldi.
Yeni yıl coşkusu Tepe Home’da başladı!

Tepe Home, 2019 yılına veda edip yepyeni bir yıla merhaba demeye hazırlanırken herkesi büyülü bir kış masalına davet ediyor. Birbirinden renkli ağaç süslerinden şık dekoratif objelere, kitap tutacaklarından fenerlere kadar birçok seçenek Tepe Home mağazalarında sizi bekliyor.

2019 yılına veda ederken Tepe Home mağazalarında adeta bir kış masalı yaşanıyor. Yeni yıl için ister kendinize alacağınız isterseniz hediye olarak verebileceğiniz birbirinden çeşitli ürünler mağazalarda yerini aldı. Şık ve zarif objeler, fenerler, bulunduğu her alanı renklendirecek figürler ve çeşit çeşit aksesuarlar hem siz hem de sevdikleriniz için ışıltılı, doğal mekânlar yaratacak.

Yeni bir yıla başlarken herkesi şansa, bolluğa ve şıklığa davet eden Tepe Home, 2020’ye merhaba derken kalbi evinde atanlar için zengin bir aksesuar koleksiyonu sunuyor. Çam ağaçları evlere yeni yıl ruhunu getirirken bulunduğu ortama neşe katan dekoratif geyikler ve müzikli kar küreleri modunuzu yükseltecek. Tepe Home’un her ortama yakışan led fenerlerinin ışığı ise akşamlarınızı sıcacık bir hale getirecek. Dekoratif şamdanlar sofraların zenginliğine zenginlik katarken en güzel anlarınızı ölümsüzleştirebileceğiniz fotoğraflar şık çerçevelerde evinizin en güzel yerinde konumlanacak.

Yeni bir yılı karşılamanın tatlı telaşını yaşayanlar için birbirinden şık ve farklı konseptteki çeşit çeşit aksesuarlar Tepe Home’da beğeninize sunuluyor. İster kendinize ister sevdiklerinize hediye etmek için olsun en şık ve zarif hediye çeşitleri Tepe Home mağazalarında ve internet sitesinde sizleri bekliyor.


Paylaş:

Dekorasyon

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05