Akzirve, STRADA satış ofisinde karne şenliği düzenliyor

Karne hediyesi Akzirve’den!
Akzirve, STRADA satış ofisinde karne şenliği düzenliyor

Bahçeşehir’e caddeli hayat konseptiyle STRADA projesini kazandıran Akzirve, sektörde bir ilke imza atarak satış ofisinde karne şenliği düzenliyor. 21 Ocak Cumartesi günü çocuklarla Lego oyun alanlarının oluşturulacağı, velilerin Uzman Pedagog Sevil Yavuz ile çocuk psikolojisi üzerine sohbetler edeceği etkinliğe katılım ücretsiz.

Akzirve’nin, lansman tarihinden itibaren yoğun ilgiyle karşılaşan projesi STRADA, karne şenliği düzenleyerek çocukları ağırlamaya hazırlanıyor.

Yarıyıl tatilinin ilk gününde STRADA satış ofisinde çocukları ve velileri ağırlayacak olan Akzirve, gayrimenkul sektöründe bir ilke imza atarak uzman eğitmenler ve binlerce Lego parçası ile çocuklara STRADA’yı inşa ettirirken, velileri de Uzman Pedagog Sevil Yavuz ile buluşturuyor.

21 Ocak Cumartesi günü, Akzirve’nin Bahçeşehir Hoşdere’de yer alan STRADA satış ofisinde 13.00 – 17.30 saatleri arasında ücretsiz olarak düzenlenecek olan karne şenliği etkinliğine katılmak ve bilgi almak isteyenler, 444 3358 numaralı çağrı merkezinden bilgi alabiliyor.  


Paylaş:

Emlak Gündemi