Alya Onist Projesi Satılık Daire Fiyatları 2019-12-16

Örnek daire ziyarete açıldı.
Alya Onist Projesi Satılık Daire Fiyatları 2019-12-16

Akkuş Grup’un Lübnanlı ortağıyla kurduğu BOSS4 Gayrimenkul İnşaat’ın olgunluk dönemi eseri olan Alya Onistprojesi, Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi, Yakuplu- Gürpınar hattında yar alıyor. Bölgede yükselen projeler arasında sahip olduğu yatay mimari konseptiyle ayrışan proje, bölgenin en prestijli projelerinden biri olarak gösteriliyor. Projenin devamı niteliğinde olan Alya Marin’in ise kaba inşaatı sürüyor.

Akkuş Gayrimenkul olarak, 2017 yılında Lübnanlı El Khatip Group ortaklığıyla kurdukları BOSS4 Gayrimenkul ile Beylikdüzü bölgesinin en prestijli ve yatırımcılara yüksek katma değer sağlayan projelerine imza attıklarına dikkat çeken Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdülkadir Akkuş,

Bölgedeki yatırım iklimini de yatırımcı profilini de çok iyi biliyoruz

“Ortaklığımız aracılığıyla imza attığımız projeler sayesinde özellikle Beylikdüzü bölgesinde uzmanlaştık. Bu sayede bölgenin gelişimine yol gösteriyoruz. Bölgedeki yatırım iklimini ve yatırımcı profilini çok iyi biliyoruz. Beklentileri çok iyi yönetebiliyoruz. Bölge üzerinde edindiğimiz tecrübe, yeni projelerimize de yol gösteriyor. Örnek dairemizle satışa sunduğumuz Alya Onist, bölgedeki tecrübemizle şekillendi. Projemize ortaklığımızın olgunluk dönemi eseri gözüyle bakıyoruz.” dedi.

 

 

Her türlü yatırımcı beklentisini tek başına karşılıyor

Proje hakkında bilgi veren Abdülkadir Akkuş,  şunları söyledi: “Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi olan Yakuplu- Gürpınar hattının Kavaklı bölgesinde yer alan projemizi, her türlü yatırımcı beklentisini tek başına karşılayacak şekilde, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1,  4+2, 5+2, 6+2 büyüklükte,8 blokta toplam 106 konut olarak tasarladık. Fiyatların 384 bin TL’den başladığı projemizde, daire büyüklüklerini de aynı gözle oluşturduk. Projemizdeki daire büyüklükleri,56 metrekare ile 311 metrekare arasında değişiyor. Hem çekirdek ailelere hem de kalabalık ailelere yer var. Yatay mimarinin en modern örneğini sunarak bölgedeki diğer projelerden ayrışan Alya Onist, sunduğu deniz manzarası ve donanımıyla da bu konumunu güçlendiriyor. Doğru lokasyon seçimiyle birleşerek de yatırımcılara sunduğu katma değerde, bölgedeki projelerin çok üstünde bir performans sunuyor. Projemiz 3 farklı bloktan oluşan bir seri projenin ilk aşamasını oluşturuyor. Projenin devamı niteliğinde olan, 64 konuttan oluşan Alya Marin’inde kaba inşaatı tamamlanmak üzere.

 

Beylikdüzü’nün merkezinde

Beylikdüzü’nün en çok değerlenen bölgesi Kavaklı’da yer alan Alya Onist, merkezi lokasyonuyla da yatırımcıları cezbediyor. 600 yat bağlama kapasitesine sahip West İstanbul Marina’ya yürüme mesafesinde bulunan proje, okullar bölgesine 2 dakika, İDO iskelesine 2 dakika, Yaşam Vadisi’ne 2 dakika, toplu taşıma alternatiflerine 7 dakika, TEM bağlantı yoluna 7 dakika, E-5bağlantı yoluna 5 dakika, Büyükçekmece’ye 2 dakika, Ambarlı Limanı’na 4 dakika, en yakın eğitim kurumlarına 1 dakika, hastanelere 5 dakika uzaklıkta yer alıyor.

 

Modern şehircilik anlayışını yansıtıyor

Yatay mimarinin en modern örneğini sunan Alya Onist, az katlı yatay mimari konseptinde yer alan bahçeli daireleriyle geleneksel mahalle konseptinden izler içeriyor. En modern yapım teknikleri kullanılarak tasarlanan proje; içerisinde yer alan fitness center, çocuk oyun alanı sauna, yüzme havuzu, basketbol ve futbol sahası gibi sosyal donatı alanlarının yanı sıra, sahip olduğu özel çevre düzenlemesi ve peyzajıyla da bu konsepti tamamlıyor. Sunduğu 7/24 güvenlik hizmetiyle de ayrıcalıklı yaşam alanlarının vazgeçilmesi olan kusursuz bir güvenlik donanımı sunuyor.


Paylaş:

Emlak Gündemi


Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2021-09-10 10:07