Büyükyalı Projesi Ciro Şampiyonu Oldu

Büyükyalı,Emlak Konut GYO güvencesiyle, yüklenici firmalar tarafından yürütülen projeler içerisinde ciro şampiyonu oldu.
Büyükyalı Projesi Ciro Şampiyonu Oldu

Özak GYO tarafından Kazlıçeşme sahil bandında  hayata geçirilen Büyükyalı projesi Emlak Konut GYO güvencesiyle, yüklenici firmalar tarafından yürütülen konut projeleri içerisinde bu yılın 2. çeyreğinde bir defa daha ciro şampiyonu oldu.

Büyükyalı projesinde bu yılın 2. çeyreğinde, ilk çeyreğe göre yüzde 45.7 oranında bir artışla, 46 bağımsız bölüm satışı karşılığında, 139 milyon 360 bin 250 TL’lik satış geliri elde edildi. Bu yılın 1. çeyreğinde ise 37 bağımsız bölüm karşılığında 95 milyon 616 bin 249 TL tutarında satış gerçekleştirildiği belirtildi.

Özak GYO Genel Müdürü Fatih Keresteci şu açıklamalarda bulundu:

“Bu ivmenin, güçlenen ekonomimizle paralel her geçen gün daha da yükseldiğine birlikte şahit olmaya devam edeceğiz. Ortaya koyduğumuz felsefenin hedef kitlemiz tarafından anlaşılmış olması, bizim için en büyük motivasyon. Bu durumu rakamlarla kanıtlamak ise bizim için ayrıca sevindirici. Büyükyalı, geçtiğimiz yılın Temmuz-Ekim döneminde de en fazla ciro gerçekleştiren proje olmuştu. Büyükyalı, alırken kazandıran ve iyi yaşamın tüm bileşenleri ile kazandırmaya devam eden bir proje” şeklinde konuştu.

İyi bir yaşam vaadi yerine getiriliyor

Büyükyalı, uzun süren bir projelendirme aşamasının ardından, İstanbul’a değer katacak yeni bir yaşam alanı olarak ortaya çıktı. Büyükyalı’da, yepyeni bir konsepti hayata geçirmek, daha önce yapılmamışı gerçekleştirebilmek ve yeni, etkileyici, sıra dışı bir yaşam deneyimi tasarlamak için çalışıldı. Malzeme seçiminden işçiliğine kadar en ince detaylar düşünülerek “İyi Yaşam”ın tüm bileşenleri Büyükyalı’da adeta ilmek ilmek işlendi.

 

 

 


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48