Fortis Sinanlı Projesinde Satılık Daire Fiyatları, Proje Özellikleri

70.000 TL Peşinat ve 5.000 TL’den başlayan aylık taksitlerle yeni bir konut sahibi olabilirsiniz.
Fortis Sinanlı Projesinde Satılık Daire Fiyatları, Proje Özellikleri

‘’Fortis Sinanlı’’ Anadolu Yakasının kalbinde yer alan projesi ile Kadıköy’de yeni bir yaşam vaad ediyor. Projenin sunduğu konforlu yaşam alanında yer alabilmek için projenin sunmuş olduğu sıfır faizli kişiye özel ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

Haziran ayı boyunca geçerli olacak satış kampanyası kapsamında konut ve home ofislerde 70.000 TL peşinat ve 5.000 TL’den başlayan taksitlerle faizsiz şirket vadeli ödeme planlarından faydalanabilirsiniz.

 

Lüksün anlamı değişti ! Kolay ulaşılabilirlik her şey!

Fortis Sinanlı Genel Müdürü Tuğba Adıbelli Yetişen Yeni Kadıköy’de yer alan projelerinin Avrupa’nın en iyi karma yaşam projesi seçildiğine dikkat çekerek, nitelikli Konut, ofis, Açık AVM konseptli projeler oluşturmaya devam edeceklerini ve lokasyon olarak tercihlerini her zaman şehrin merkezinden yana yaptıklarını belirtti.

 

İstanbul gibi bir metropolde artık lüks yaşam iş, eğitim, sağlık merkezlerine ve sosyal hayatınızdaki tüm önemli noktalara sizi trafik derdinden kurtaracak kadar yakın ve ulaşılabilir bir mesafede olmaktır, diyen Yetişen,

 

Çünkü bulunduğunuz konum itibariyle İstanbul’da hayatın nabzının attığı İş ve yaşam merkezlerine, Hastanelere, Okul ve Üniversitelere, Köprülere, Avrasya Tüneline Bağdat caddesine, AVM ye ve Metroya 5 dakikada ve havaalanına sadece 20 dakikalık mesafedeyiz”. Metrobüs durağı projemizin tam girişinde yer almaktadır, ve 20 adımda metrobüse binerek İstanbul’un tüm toplu taşım ağına bağlanabilirsiniz.

Ayrıca projemize Çevreyolundan Fikirtepe bağlantı yolu yapılmakta olup 2019 yazında hizmete başlayacak bu bağlantı yolu sayesinde direkt projemize ulaşım sağlanabilecektir.

 

 

Gerçek yatırımcı bu dönemi kaçırmıyor!

Konut inşaat maliyetindeki %30 oranındaki artışın, yıl içinde yeni konutların satış fiyatlarına henüz yansıtmadıklarını açıklayan Yetişen önümüzdeki günlerde satış fiyatlarında önemli artışlar olacağını ve şu andaki satış fiyatlarının son avantajlı fiyatlar olduğunu bildirdi.

 

Ayrıca konut satışlarında %1 ve ticari satışlarında ise %8 KDV avantajı yatırımcı müşterilerimize %10’a varan ek bir indirim sağlamaktadır.

 

Bununla birlikte, Proje inşaat tamamlanma oranlarının %85’e ulaştığını bildiren Yetişen teslime yaklaştıkça projenin daha fazla dikkat çektiğini ve bununda satış oranlarına olumlu yansıdığını bildirdi.

 

Ayrıca projenin tapularının teslim edilebilir durumda olması yeni satın alacak müşterilerinin proje olan güven duygusunu pekiştirdiğine dikkat çekti.

 

Projemizin çevreyoluna direkt cepheli mağaza ve ofisleri, lokasyon avantajı ve yüksek tabela değerinden dolayı de konutlarımız kadar ilgi görüyor.

 

Ofislerimiz ile ilgili Dünya devi markalarla görüşmelerimiz yoğun olarak devam etmekte olup, bu markalar ofislerimizi lokasyon avantajımız ve ödüllü karma yaşam konseptimiz sebebiyle Genel Müdürlük, Otel, Sağlık ve Eğitim Merkezi olarak değerlendirmeyi düşünmektedirler.

 

Açık AVM’mizde dünya markaları da tercihlerini yapmaya başladı. Mağaza konseptimiz Kafe, Restaurant, Pastane, Market, Eczane, Kuru Temizleme, Telekominikasyon, Ev Tekstil, Kozmetik, Güzellik Merkezi, Kuaför, doğrultunda yer verdiğimiz bu değerli markalar projemizin ve bölgenin değerini arttırmaktadır.

 

Mağaza satışlarında 24 ay boyunca kira garantisi veren firmada satışı gerçekleşen her bir mağaza için mal sahibinde 90 bin TL’ye varan aylık kirayı Fortis Sinanlı ödüyor!

 

Yeni Kadıköy projesindeki Konut ve Ticari fiyat ve m2 ler;

1+1 konutlar (58-71m2) 600 bin TL’den başlayan fiyatlar

2+1 konutlar (100 - 200m2) 1 Milyon TL ’den başlayan fiyatlar

3+1 konutlar (131 - 240m2) 1.4 milyon TL ’den başlayan fiyatlar

Ofis (106 m2 - 182 m2)  1.3 milyon TL ’den başlayan fiyatlar

Mağaza (74 m2-  430 m2) 2 milyon TL’den başlayan fiyatlar

 

%10 peşinat kalanı 24 ayda öde kampanyası!

Toplam 1049 konut, 75 mağaza oluşan karma projesinde uygulanan  kampanyanın en cazip yönü ise peşinat ödemesinde de sağlanan kolaylıklar.

Konut ve home ofislerde yüzde on peşinatla projeye dahil olabiliyor ve kalan peşinatı iki yıl içinde faizsiz esnek ödeme yapabiliyorsunuz.

 

Peşin ödemelerde %20 indirim fırsatı !

Firma Konut ve Ticari satışlarında peşin ve banka kredili satışlarda yüzde 20 indirim avantajı sağlamaktadır.Bilgi için:

444 9 550

[email protected]

www.fortissinanli.com

 

 


Paylaş:

Emlak Gündemi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48