Fuzulev' in 2019 Planları Belli Oldu

uzulEv’in ‘’2019 satış vizyon ve strateji’ toplantısı Mersin'de düzenlendi.
Fuzulev' in 2019 Planları Belli Oldu

FuzulEv, her yıl Türkiye genelindeki tüm şubelerinin ve genel müdürlük yöneticilerinin katılımıyla düzenlediği ‘Şubeler Toplantısı’nı bu yıl 1-4 Nisan tarihleri arasında Mersin Hilton Hotel'de gerçekleştirdi. FuzulEv yöneticilerinin ve çalışanlarının katılım sağladığı toplantıda geçmiş yılın değerlendirmesi yapılırken, 2019’un hedef ve planları paylaşıldı.

 

FuzulEv’i geleceğe taşıyacak olan 2023 hedefleri ve stratejik planının konuşulduğu toplantıda, katılımcıların fikir ve önerileri alındı. FuzulEv temsilcilerinin yoğun ilgiyle takip ettiği etkinliğe 200 kişi katılım sağladı.

 

‘’Birlikte Kazanacağız, Birlikte Büyüyeceğiz’’ sloganıyla gerçekleştirilen toplantıda FuzulEv Yönetim Kurulu Başkanı Eyüp Akbal ’’2018 Makro Değerlendirme – 2019 Hedefler’’ başlığı altında konuşma yaptı.

 

Eyüp Akbal; ‘’2018 yılı hem Türkiye hem de dünya ekonomisinde önemli virajlardan biri oldu. Ülkemiz üzerinde uygulanan faiz ve döviz lobisi baskısını hükümetimizin aldığı önlemlerle arkamızda bıraktık.Özellikle 2018 yılında gerçekleşen Cumhurbaşkanlığı Seçimi ile millet iradesinin tecellisini en üst düzeyde doğrudan gerçekleştirirken siyasi istikrarı, Türkiye’nin ekonomik potansiyelini tüm dünyanın gözleri önüne serdik. Ülkemizin zor bir yıl olacağı öngörülen 2019’a, kendi siyasi ve ekonomik paradigma değişimini başlatarak, iyi bir hazırlık yaptığını düşünüyorum. Biz de ülkemizin ekonomik ve toplumsal kalkınmasına katkı sağlayacak her önemli adımda desteğimizi sunmaya hazırız. Bu sistemin sağlıklı işleyebilmesi için üzerimize düşen sorumluluğu yerine getirmekten çekinmiyoruz’’ şeklinde konuştu.

 

Şehrin önde gelen iş insanları ve sivil toplum kuruluşları yöneticilerinin de katıldığı gala yemeği ve ödül töreninin ardından ertesi gün düzenlenen Mersin’in tarihi ve turistik yerleri gezisiyle program sonlandı.


Paylaş:

Emlak Gündemi
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48