Metroya en yakın evler Propa’da

İstanbul’un en değerli metro istasyonları, Levent, Zincirlikuyu ve Hisarüstü olarak belirlendi. Propa Plus, en değerli 3 metro istasyonundan ikisine en yakın proje olarak öne çıkıyor.
Metroya en yakın evler Propa’da

Zincirlikuyu istasyonuna yürüyüş mesafesiyle 3 dakika, Levent istasyonuna 10 dakika mesafedeki Propa Plus Residence, en değerli metro istasyonlarına en yakın proje olarak öne çıkıyor. Propa Plus projesinde 120 ay 0,79 faiz avantajı ve ayda 3 bin 200 TL’den başlayan taksitler ile son 9 dairenin satışı devam ediyor. Dileyene sıfır faiz imkanı da sunulan projede daire teslimleri 1 ay sonra başlıyor.

Propa CEO’su Can Özçiçek ”İstanbul’daki yatırımlarımızda metro hattını takip ediyoruz. Ulaşım kolaylığı bizim için öncelikli kriterlerden biri. Son yıllarda İstanbul’da hayata geçirdiğimiz 9 projemizin hepsi anayollara ve metroya çok yakın konumlu. Böylelikle, yatırımcılarımıza ve kullanıcılarımıza en değerli konumda ve en doğru lokasyonda yatırım imkanı sunuyoruz.” diyor.

Propa’nın Zincirlikuyu’da gerçekleştirdiği beşinci projesi olan Plus Residence butik bir proje. Projede ev artı ev konforu sunuluyor. Üst katta eviniz, alt katta ev sıcaklığında size özel alanlar bulunuyor: Sinema odası, Plus lounge, toplantı ve davet odası, spor salonu ve pilates stüdyosu bunlardan sadece birkaçı.


Paylaş:

Emlak Gündemi