79 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışlar Devam Ediyor

Pekdemir İnşaat’ın “Evimiz Kocaeli” Projesine İlgi Büyük
79 Bin TL'den Başlayan Fiyatlarla Satışlar Devam Ediyor

Pekdemir İnşaat’ın 936 konutluk 70’inciyıl gurur projesi “Evimiz Kocaeli”, Kocaeli halkından büyük ilgi görüyor. İlketapta 360 konutun satışa sunulduğu projede, İstanbul, Ankara ve Sakarya’dan gelip konut alanlar var.

70yıla yaklaşan tarihiyle Türkiye’nin en köklü inşaat şirketlerinden Pekdemirİnşaat’ın Kocaeli’nin Başiskele bölgesinde hayata geçireceği 936 konutluk “EvimizKocaeli” projesi, Kocaeli halkından büyük ilgi görüyor. 20 Mart’ta gerçekleştirilenbasın lansmanıyla satışlarına başlanan ve ilk etapta 360 konutun satışasunulduğu projede satışlar hızla devam ediyor. Konut alanlar arasında İstanbulve Ankara’dan dahi alıcıların bulunması dikkat çekti.
 
Eldeedilen bu başarıda, bölge halkının yakından tanıdığı Pekdemir markasına duyulangüvenin yanı sıra projenin yarattığı yüksek beğeninin etkisi bulunuyor.
 
Kocaeli’debüyük bir ilgi ve merakla beklenen Pekdemir’in 70. yıl gurur projesinde lansmanaözel fiyatlar, 2+1 daireler için 79 bin liradan başlıyor. 2+1, 3+1 ve 4+1büyüklüğe sahip altı farklı tip konutun bulunduğu projede3+1 daireler 130 bin, 4+1 daireler ise 199 bin liradan başlayan fiyatlarlaalıcılarını bekliyor. Projede aylık aidatlar ise 110-120 lira aralığındaolacak.
 
Pekdemirİnşaat’ın yüksek kalite standartlarını çok ekonomik fiyatlarla halka taşıyan;mimarisi, sosyal donatıları ve imkanlarıyla gerçek bir yaşam alanı ve sıcak birmahalle ortamı sunan proje, Kocaeli’nin en büyük markalı konut projesi olmaözelliği taşıyor.
 
Ø Pekdemir:İlgi beklentilerimizin de üzerinde
 
Satışkampanyasını değerlendiren Pekdemir İnşaatGenel Müdürü Mert Pekdemir, projenin gördüğü büyük ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirirken, “Satışaçıktığımız 20 Mart tarihinden itibaren satış ofisimiz sürekli dolu. Sabah 9’dangece 11’e kadar ziyaretçimiz var. Yoğunluk nedeniyle bazı müşterilerimiz birsüre sıra beklemek zorunda kalıyor. İlgi göreceğimizi biliyorduk ama doğrusu bukadar ilgiyi biz bile beklemiyorduk” dedi.
 
70yıla yaklaşan köklü tarihinde geliştirdiği projelerde sunduğu yüksek kalitenin,erken teslim politikalarının ve satış sonrası hizmetlerinin Pekdemir İnşaat’akarşı bölge halkında büyük güven yarattığına dikkat çeken Pekdemir, şöylekonuştu:
 
“Tümbu güvenin üzerine, Evimiz Kocaeli projesi çok beğenildi. Yüksek kaliteli, tambir aile sitesi özelliğinde, mahalle sıcaklığını taşıyan, insanlarınkendilerini iyi hissedecekleri bir ev ortamı ve yaşam alanı sunan bir projeoldu. Şu ana kadar ortaya çıkan satış performansı, Kocaeli halkının projeyi çokiyi algıladığını gösteriyor. Pekdemir İnşaat’a duydukları güven ve projeyegösterdikleri ilgi için Kocaeli halkına teşekkür ediyoruz.”
 
Ø İstanbulve Ankara’dan gelip satın alanlar var
 
Kampanyalansmanını yaparken, Kocaeli’nin yıldızı parlayan Başiskele bölgesinde hayatageçirilecek Evimiz Kocaeli projesinin, oturmak isteyenler için olduğu kadaryatırım değeriyle de ilgi çekeceğine inandıklarını söylediklerini hatırlatanPekdemir, “Kocaeli’den yatırım amaçlı satın alan çok sayıda müşterimiz olduğugibi, İstanbul, Ankara ve Sakarya’dan gelip konut satın alanlar var. Yatırımamaçlı satın almaların devam etmesini bekliyoruz” şeklinde konuştu.
 
Yüzde25’lik peşinat ödemesinin iki yıla yayıldığı projede, aylık düzenli aile geliri2 bin 500 liranın üzerinde olan her ailenin ev sahibi olması mümkün. “EvimizKocaeli” projesinde ayrıca Akbank, Finansbank, ING Bank, İş Bankası ve YapıKredi, özel avantajlarla kredi imkanı sağlıyor.
 
Ø Şehirmerkezine 7 dakika mesafede sıcak bir aile sitesi
 
Yüksekdeprem güvenliği başta olmak üzere, Pekdemir güvence sistemine uygun olarakinşa edilecek proje, Kocaeli’nin yıldızı parlayan Başiskele bölgesininpanoramik şehir ve körfez manzaralı en güzel noktasında bulunuyor.
 
Şehirmerkezine sadece yedi dakikalık mesafede, şehre çok yakın ama kentin gürültü vekarmaşasından uzak bir lokasyonda hayata geçecek projenin yüzde 75’i yeşil alanaayrılmış durumda. 122 bin 500 metrekarelik alan üzerinde, tamamı dört katlıbloklardan oluşan proje, estetik mimarisiyle de dikkat çekiyor. Yaşamı keyiflihale getirecek her türlü sosyal donatının düşünüldüğü projede; kafe, dinlenmealanları, toplantı salonları, fitness salonu, çocuk kulübü ve uzman pedagoglardanışmanlığında her yaş grubuna uygun olarak farklı tasarlanmış çocuk oyunalanlarının bulunduğu büyük bir sosyal tesis yer alıyor.
 
2bin metrekarelik dev bir göletin de içinde bulunduğu yürüyüş parkurları,rekreasyon alanları, basketbol sahaları, görkemli bahçe ve çevre düzenlemesi dePekdemir bütünleşik kalite anlayışının birer ürünü. Profesyonel bir siteyönetiminin işbaşında olacağı, 7x24 kameralı güvenlik sistemine sahip “EvimizKocaeli” projesi, radye temel üzerine betornarme karkas olarak inşa edilecek.

“EVİMİZ KOCAELİ”LANSMAN ÖZEL FİYATLARI

2+1 
91 m²-113 m²

3+1 
132 m²-170 m²

4+1 
193 m²

 

79.000 TL

130.000 TL

199.000 TL

 
 

 

ProjeBilgileri

Adres    : Mahmutpaşa Mah. Karamürsel Cad. No: 337 Başiskele, Kocaeli

Telefon               : 0262 323 70 00

Web      : evimizkocaeli.com


Paylaş:

HABERLER