Akdemir Life Pendik Proje Detayları ve Ödeme Seçenekleri Açıklandı

Akdemirlife’a Gelin, Fırsatlardan Fırsat Beğenin!
Akdemir Life Pendik Proje Detayları ve Ödeme Seçenekleri Açıklandı

Hayata geçirdiği projelerle geleceğin yaşamalanlarını tasarlarken ödeme kolaylıkları sunmayı ihmal etmeyen Akdemir Yapı, şimdi de Akdemirlife projesindeki avantajlı ödeme fırsatları ve cazip indirim oranlarıyla dikkat  çekiyor. AkdemirYapı güvencesiyle Anadolu yakasının yıldızı Pendik’te hem yatırım hem de oturum amaçlı ev sahibi olmak isteyenler AkdemirLife’ın ayrıcalıklı dünyasında fırsatlar dan fırsat beğeniyor!

FIRSAT 1: %25’İ PEŞİN, KREDİSİ EKİM DE, İNDİRİMİ %20!

Akdemirlife’deki kampanya kapsamın da sunulan ilk  fırsatta evsahibi olacakları; %25'i peşin olarak ödeyip, %75’lik kısmın geri ödemesini Ekim 2018’de başlayacak banka kredisiyle ödeyerek anında %10 oranında indirim kazanma imkanı bekliyor!

FIRSAT 2: PEŞİNDE 10 NUMARA FIRSAT,%20 İNDİRİM!

Akdemirlife’ın ayrıcalıklar dünyasında düşledikleri yaşam ve yatırım fırsatını kaçırmak istemeyenlere sunulan ikinci fırsatta ise onları, peşin ödemeye özel anında %10 indirim bekliyor!

SON GÜN 30 MART!

30 mayıs‘a kadar devam edecek,birbirinden cazip avantajlarla dolu bu kampanyadan yararlanmak ve daha detaylı bilgi almak için 0532 500 73 75 / 0532 515 0125nolu telefonları arayabilir ya da Akdemirlife satış ofisini ziyaret edebilirsiniz.

SADECE BİR EV DEĞİL, HAYATA AÇILAN YEPYENİ BİR SAYFA…

Pendikte göz kamaştırıcı bir mimariyle iki blok olarak yükselen Akdemirlife, merkezi konumu, değerli lokasyonu, gözalıcı mimarisi, her biri güneşten maksimum yararlanacak şekilde tasarlanan daireleri ve bir ailenin sahip olmak isteyeceği her şeyi sunan bir yaşam konsepti sunuyor. 2+1 ve 3+1 daire seçenekler den oluşan akdemir life , evsahibi olmak isteyenlere sadece bir evdeğil, yaşamlarında yepyen bir sayfa açmayı vaadediyor. İçinde keyif, mutluluk, güven, huzur, yatırım ve daha pek çok şeyin olduğu bir sayfa…

HEM ŞEHRİN MERKEZİNDE HEM DE ŞEHRİN GÜRÜLTÜSÜNDEN UZAKTA...

Pendik 'in en güzel noktasın da şehrin göbeğinde, gürültü ve kargaşa dan da bir o kadar uzak bir yaşam sunan akdemir life; merkezi konumu ve ulaşım avantajlarıyla hayatı düşündüğünüzden de fazla kolaylaştırıyor.

Finansmerkezine 4, TEM'e 1, km 3.5, SabihaGökçenHavalimanı'naise 24 km’lik mesafede yer alan ' 20  ve Boğaz içi Köprüsü'ne ise sadece 22 dakika da ulaşmak mümkün. Eğitimden sağlığa, alışverişten sosyal hayata ihtiyacınız olan her şeyin yanı başında yükselen akdemir life, her geçen gün değer kazanan lokasyonuyla, burada ev sahibi olmak isteyenlere  zamanın yanın dayatırım da da kazandıran bir yaşam konsepti vaadediyor.

 


Paylaş:

Haberler