Ali Ağaoğlu’ndan Bodrum'a Yeni Proje Geliyor…

Ağaoğlu ''Paranızı Biriktirin Bodrum'a Ben Geliyorum'' dedi. İşte detaylar…
Ali Ağaoğlu’ndan Bodrum'a Yeni Proje Geliyor…

Ağaoğlu bugün yaptığı basın toplantısında Bodrum’da  yeni başlayacak projesi için ilk detayları paylaştı.

Ali Ağaoğlu yatırımcılara paranızı biriktirin Bodrum’da yatırım için beni bekleyin dedi. Erişilebilir fiyatlarla Bodrum’da fark yaratacağını belirten Ağaoğlu Bodrumda sadece proje değil alt yapı sosyal olanakları ile Bodrum’da yepyeni bir yaşam alanı oluşturacaklarını belirtti.2019 yılının ilk çeyreğinde projeye başlanacağını ve etap etap projeyi bitirceklerini satışların TL üzerinden olacağını sözlerine ekledi.

İsteyen herkesin Bodrum’da evi olacak

Yaz kış yaşam yaşanabilecek Bodrum’da eşsiz bir lokasyonda erişilebilcek yaşam konsepti ile Bodruma imza atacağını belirten Ali Ağaoğlu 12 milyon metrekarelik alan sahip proje içinde botanik parkı, hobi bahçeleri, golf sahaları, oteller, rezidanslar, villalar, okul, ofisler, ticari alanlar, fuar alanı, teknopark, sağlık tesisleri ile çeşitli rekreasyon alanlarının yer alacağını kaydetti. 

Ali Ağaoğlu sözlerine şu şekilde devam etti:

Geçmiş projelerimizde olduğu gibi yoğun ilgiyle karşılaşacağımızı düşündüğümüz Bodrum projemizde kolay ulaşılabilir lüks bir yaşam alanı kurguluyoruz.” 

Milyon dolar ödemeye gerek yok  

Bodrum projesi  Ağaoğlu’nun imza projelerinden biri olacak. İçerisinde botanik park, hobi bahçeleri, okul, kreş gibi ünitelerin yer alacağı ayrıcalıklı bir yaşam alanı inşa edeceğiz. Türk Lirası ile satış yapacağız. Vatandaşlarımıza ‘paranızı biriktirin, beni bekleyin’ diyorum.”

Son dönemde sektörle ilgili birçok spekülasyon oluşturulduğuna dikkat çekerek Ağaoğlu batıyor haberleri içinde konuşan Ali Ağaoğlu sözlerine şu şekilde devam etti:

Malımın Yüzde 10’u kadar Borcum Yok

Lider olmanın bedeli, dedikoduların ciddiye alınacak tarafı yok. Türkiye’ye her zaman güvendiğini belirten Ali Ağaoğlu, “Açık söylüyorum; yurtdışında benim 1 liram yoktur. Tüm varlığımla buradayım. Moda deyimiyle yüzde 100 yerli ve milli bir adamım. Eğer Türkiye’ye bir katkım olursa bundan memnun olurum. Bu saatten sonra benim 3 lira, 5 lira daha fazla param olsa ne olur. Her şey ortada, Belki şu anda sektörde en güçlü bilançoya sahip olan firmalardan biriyiz. Şahsi bilançolarım dışında 17 milyar liralık varlığımız var. Malımın yüzde 10’u kadar borcumuz yok. 18 enerji şirketimiz var. Kısa süre içerisinde oğlumun katı atıktan enerji üreten santralini de devreye sokacağız. Yenilenebilir enerjiye yatırımlarımız devam edecek.” diye konuştu.

Son günlerde artan faiz oranlarıyla ilgili görüşlerini de paylaşan Ali Ağaoğlu, “Yatırımcı faiz ile kazanç sağladığını düşünüyor ama sermayesinin eridiğinin farkına varamıyor. Gayrimenkul ise her daim kazandıran, reel getirisi olan en değerli emtiaların başında geliyor. Akıllı yatırımcılar ise kira getirisi ile ciddi kazanımlar elde ediyor. İnsanoğlunun en temel ihtiyaçlarından biri barınmadır. Bu sebepten dolayı gayrimenkul geçmişte olduğu gibi gelecekte de gelişmeye ve talep görmeye devam edecektir” dedi.


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48