And Gayrimenkul’den Anneler Günü’ne Özel ‘’Evinizin 1 Odası Bizden‘’ Kampanyası

Anadolu Grubu’nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren şirketi AND Gayrimenkul, İstanbul Kartal’da teslimleri Haziran 2018’de başlayacak olan AND Pastel’de ve Nisan ayında satışa sunduğu yeni projesi AND Frekans’ta Anneler Günü’ne özel ‘’Evinizin 1 Odası Bizden’’ kampanyasını hayata geçiriyor.
And Gayrimenkul’den Anneler Günü’ne Özel ‘’Evinizin 1 Odası Bizden‘’ Kampanyası

AND Gayrimenkul Haziran 2018’de gerçekleşecek ilk etap teslimleriyle birlikte kısa süre sonra yaşamının başlayacağı AND Pastel’de ve Nisan ayında lansmanını gerçekleştirdiği yeni projesi AND Frekans’ta Anneler Günü’ne özel kampanyası ile ev sahibi olmak isteyen aileleri bekliyor.

Bu özel kampanya kapsamında AND Pastel ve AND Frekans’tan daire alan ev sahiplerine evin bir odasını AND Gayrimenkul hediye ediyor. AND Pastel’den satın alınacak 3+1 ve 4+1 dairelerde geçerli kampanya ile, en küçük odanın fiyatı dairenin fiyatından düşülüyor. AND Frekans projesinde ise 3+1 dairelerde uygulanan kampanya yalnızca 12-13 Mayıs 2018 tarihlerinde geçerli olacak. 

Bu hafta sonu annesiyle beraber AND Gayrimenkul’ün Kartal’da bulunan satış ofisini ziyaret edenleri ise Anneler Günü’ne özel etkinlikler ve sürprizler bekliyor. 

Kampanya kapsamında aynı zamanda son günlerde gündeme gelen faiz indirimi, AND Gayrimenkul tarafından 60 ayda yüzde 0.99 olarak uygulanmaya başlandı. Projelerde %1 KDV avantajı ve kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor.

AND Pastel’de Yaşam Haziran 2018’de Başlıyor

2016 yılı ‘’Türkiye’nin En İyi Konut Projesi’’ ödüllü AND Pastel, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçeneklerinin sunulduğu, Adalar ve deniz manzarasına hakim, geniş yeşil alanlara açılan 1.243 daireden oluşuyor. İlk etap teslimleri Haziran 2018’den itibaren başlayacak olan AND Pastel, İstanbul’un yükselen ilçesi Kartal’ın en büyük ölçekli projelerden biri.

İstanbul’un ana ulaşım akslarından E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alan konumu ile dikkat çeken AND Pastel’in yüzde 70’i ise peyzaj alanından oluşuyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Doğal toprağın büyük ve yetişkin ağaçların yaşayabilmesine olanak sağladığı projede 372 adet ağaç yer alacak.

Aynı  zamanda çocuk dostu olarak tasarlanan AND Pastel’de okul öncesi eğitim kurumu olarak Amerikan Kültür Kids yer alacak. Sağlık kurumundan, alışveriş alanlarına ve yeme – içme olanaklarına kadar bir mahallenin ihtiyaç duyacağı pek çok fonksiyona sahip olacak AND Pastel’de açık ve kapalı havuz, spor merkezi, oyun parkları, yürüme yolları, meydan ve daha birçok sosyal aktivite alanları da yer alacak.

AND Frekans’ta 309 Bin TL’den başlayan fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı

AND Gayrimenkul’ün Nisan 2018’de lansmanını gerçekleştirdiği yeni projesi AND Frekans, E-5’in hemen yanında, metroya yürüme mesafesinde yer alıyor. AND Frekans, merkezi konumunun yanı sıra deniz ve Adalar manzaralı dairelerin bulunduğu toplam 413 konuttan ve alternatif bir sokaktan oluşuyor. Projedeki 3 farklı bölüm, 3 farklı etap olarak planlandı. Her bir blok ismini içerisinde yer alan konut sayısından alıyor. Projenin ilk etabı AND Frekans 215’te 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerden oluşan 215 konut yer alıyor.

AND Frekans 215, retro ve modern tasarımı bir araya getiren iç mimarisi ve sektörde yepyeni bir konsept olan ‘’Kolektif Yaşam’’ temasıyla Kartal’da satışa sunuldu. Kolektif yaşam konseptiyle günlük yaşamda sürekli kullanılmayan eşya, araç ve gereçler için hem ev içinde fazladan alan hem de fazladan bütçe ayırılmasına saatlik kiralama sistemi ile alternatif bir çözüm sunuluyor.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-12-10 12:56