Ataköy Selenium’da 48 ay 0 Faiz İmkanı

Ataköy Selenium yeni kampaya başlattı.İşte detaylar…
Ataköy Selenium’da 48 ay 0 Faiz İmkanı

Hemen teslim durumundaki Ataköy Selenium 20 daireye özel fırsat. Selenium Ataköy’de son 20 evden birine sahip olmak isteyenler, Aşçıoğlu Finansman Modeli ile “48 ay 0 Faiz" veya "%10 Peşinat ve 120 ay için %0,99 Faizli Banka Kredisi" seçenekleri ile Selenium Yaşam’a hemen merhaba diyebilecek. Selenium kalitesini Ataköy’e getiren projede oturanlar, profesyonel rezidans yönetim hizmetleri sunan SE Club’ın sunduğu ayrıcalıklı hizmet dünyasından da faydalanabilecekler.

Aşçıoğlu Yönetim Kurulu Üyesi Cenk Aşçıoğlu, şunları dile getirdi:

Millet Bahçesi’ne Komşu Selenium Ataköy’den Ev Sahibi Olanlar Hem Kazanacak Hem Yaşam Kalitesini Arttıracak

Aşçıoğlu olarak, Ataköy’deki 3 projemizin ilki olarak lanse ettiğimiz ve yaşamın başladığı projemiz Selenium Ataköy ile İstanbul’un protokol yolu olarak bilinen Ataköy Sahilyolu ve D100 Karayolu’nun kesiştiği bir konumda Dünya Ticaret Merkezi ve CNR Fuar Merkezi ile Ataköy Marina’nın yer aldığı bölgeye büyük bir değer kattık. Buradaki kalite artışındaki dönüşümün de öncüsü olduk. Bu bölge, yakın zamanda açıklanan Atatürk Havalimanı’nın Millet Bahçesi olarak 100 gün içinde projelendirilmesiyle daha da değer kazanacak ve tahminlere göre konut fiyatları da orta vadede ortalama %30 artacak. Tüm dünyada ve özellikle Avrupa’da bu tip sembol parklara komşu projeler her zaman şehrin en değerli projeleri ve bölgeleri oluyor. Yaklaşık 11 milyon metrekarelik alanıyla içinde göletler, eğlence alanları vs. sosyal donatılar yer alarak 1 milyona yakın turist çekmesi beklenen Millet Bahçesi projesine komşu olan Selenium Ataköy’den bugün ev sahibi olunması, yaşam kalitesinin artmasının yanında pirim potansiyeli olarak da ciddi bir fırsat sunuyor. Selenium Ataköy, mevcut konumunun getirdiği karayolu ve toplu ulaşım imkânları ile bölgedeki AVM ve üniversitelere yakınlığı sayesinde yaşamın merkezi olarak %80’lik doluluk oranıyla bölgedeki markalı konutlar arasında en çok tercih edilen projelerin başında gelmektedir. Tüm bunların dışında, hem proje bazında hem de lokasyon itibariyle değerlendirildiğinde, yeni kampanyamız ile birlikte sunduğumuz vade farksız Aşçıoğlu Finansman Modeli ile son 20 dairenin büyük bir fırsat olduğuna inanıyoruz.”

Panoramik Manzarasıyla Selenium Ataköy

Üç blok halinde bahçeli, loft, 1+1, 2+1 ve 3+1 olmak üzere toplam 321 rezidanstan oluşan Selenium Ataköy, her rezidansın kendine ait geniş balkonları sayesinde ön cephelerde Marmara Denizi’nin engin manzarasını, diğer cephelerde ise 24 saat yaşayan İstanbul’a hâkim bir manzara imkânı sağlıyor. Selenium Ataköy, eliptik mimarisiyle çok daha işlevsel hale gelen cam kullanımı doğrultusunda dairelerde daha fazla ışık, daha geniş mekân algısı ve daha geniş manzara sunuyor.

Selenium Ataköy sakinleri; çok amaçlı spor salonu, squash salonu, pilates stüdyosu, açık ve kapalı yüzme havuzu ve SPA ile sağlıklı bir yaşamın keyfini sürerken kütüphanede kitaplarını okuyabiliyorlar veya özel sinema odalarında film keyfi yaşıyorlar. Rezidansların merkezinde yer alan maksimum gün ışığı kullanımlı galeri alanı otel konforunu projeye getirirken, çocuklar için özel olarak tasarlanan oyun odası ve oyun bahçesi ise ebeveynler tarafından en çok kullanılan alanlar arasındaki yerini alıyor.


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48