Atmaca Gayrimenkul'den 0.79 Banka Faizli, 60 Ay Vadeli Kampanya

Atmaca Gayrimenkul’den Dev Finansman Desteği!
Atmaca Gayrimenkul'den 0.79 Banka Faizli, 60 Ay Vadeli Kampanya

Hızlı bir gelişim süreci içerisinde olan Bahçeşehir’de imza attığı projelerle ilçeye yeni bir kimlik kazandırmayı başaran Atmaca Gayrimenkul, cadde üstü yaşamın kapılarını aralayan Bahçeşehir Hayat projesine özel sunduğu finansman desteğiyle yatırımcıların akınına uğruyor. Yatırımcılardan gelen yoğun talep üzerine sunduğu iç finansman desteğini 48 aydan 60 aya çıkaran şirket, bu destek ile yatırımcılarına uygun ve avantajlı daire sahibi olma fırsatı sunuyor. Hızlı bir satış grafiği sunan proje, yatırımcı gözünde Atmaca Gayrimenkul markasına olan güveni zirveye taşıdı

Bahçeşehir’de hayata geçirdiği projelerle bölgenin değişimi ve gelişimine liderlik ederken, projeleriyle yatırımcıların taktirini kazanmayı başaran Atmaca Gayrimenkul, yatırımcılardan aldığı güvenin karşılığını veren bir yaklaşım sunuyor. Kredi faiz oranlarının yüksek seyretmesi karşısında, Bahçeşehir Hayat projesinde yatırımcılara sunduğu 48 aylık iç finansman desteğiyle onları adeta koruma altına alan şirket, bu desteği 60 aya uzattı.

Öte yandan Bahçeşehir Atmaca, Bahçeşehir Konakları, Bahçeşehir Park projelerinde  60 ay vadeli, yüzde 0. 79 faizle banka kredisi avantajı sunuluyor.

2013 yılından bu yana Bahçeşehir’e değer kazandıran projeler geliştirdiklerini, yatırımcılara sundukları farklı finansman modelleriyle de onların takdirini kazandıklarını kaydeden Atmaca Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Adem Atmaca, konuya ilişkin şunları söyledi:

“Satışlardaki artış, yatırımcılarımızın bize duyduğu güveni gösteriyor”

“Bahçeşehir’de mimarisinden, donatılarına, avantajlı ödeme seçeneklerinden yüksek prim potansiyeline kadar çok sayıda unsuruyla yatırımcıların yoğun talepleriyle karşılaşan Bahçeşehir Hayat projemiz, giderek artan satış performansıyla yatırımcı taleplerini sürekli artırıyor. Faizlerdeki yükseliş eğilimine rağmen projemizin giderek artan satış performansı, onların bize duyduğu güvenin bir göstergesini oluşturuyor. Biz de onlardan aldığımız talepten yola çıkarak sunduğumuz 48 aylık finansman modelini 60 aya çıkardık. Bir anlamda yüksek seyreden kredi faiz oranları karşısında yatırımcılarımızı Atmaca Gayrimenkul korumasına aldık. Projemiz ile Bahçeşehir ayrıcalığında üst düzey bir yaşama kavuşmak ve sunduğu yüksek prim potansiyeliyle kazançlı yatırım elde etmek isteyenler için ciddi bir alternatif yaratıyoruz. “

Üst düzey yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor

138 ayrıcalıklı daireden oluşan konut yaşamı,12 prestijli ticari alanı ve cadde üstü yaşamı ile yaklaşık 17 bin metrekarelik arsa üzerinde yükselen Bahçeşehir Hayat’ta; 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 metrekarelik daire seçenekleri yer alıyor. Açık yüzme havuzu, fitness, Türk Hamamı, sauna, çocuk parkı gibi sosyal donatılarıyla sunduğu üst düzey yaşam konforunu destekleyen proje, bu yönüyle üst düzey yeni bir yaşamın kapılarını aralıyor.


Paylaş:

Haberler