Çakıroğlu Yapı Fener Kalamış Rezidans Projesini Satışa Çıkardı.İşte Detaylar...

ÇAKIROĞLU YAPI “Güzel yaşam ince ayrıntılarda saklıdır” mantığıyla vizyonu'nun yeni bir örneği olarak “FENER KALAMIŞ REZİDANS” projesine imza attı.
Çakıroğlu Yapı Fener Kalamış Rezidans Projesini Satışa Çıkardı.İşte Detaylar...

Her bir bölmesi ince detaylarla düşünülmüş olan projede daire m2’leri 241m2 -452 m2 olarak değişiyor. Fiyatlar ise  1.500,000$’dan başlıyor. Üstelik Proje kampanya dahilin de kısa süreliğine dolar kurunu 3,50 olarak sabitlenmiş.

İstanbul’un kalbi    Kalamış’ta, göz kamaştıran mimarisi  ve Panaromik deniz manzarasıyla  hayata geçirilecek “FENER KALAMIŞ REZİDANS”  2.500m2 alan üzerinde 15 katlı  toplam 30 adet daireden oluşuyor. Dairelerin kat yüksekliği net 3,20   olarak tasarlanmış olup, ankastre beyaz eşya, özel tasarım mutfak ve banyo dolabı, duvar kağıtları ve birçok daha özellik bulunuyor.

ÇAKIROĞLU YAPI tarafından, yaşama sanatını bilenlere kalite, estetik,  sağlamlık, güvenlik ve zevk unsurlarının bir arada sunulduğu proje de ,5.000 m2 kapalı  otopark ve misafir otopark sistemi aynı anda sunuluyor.3 adet asansör, 24 saat profesyonel  özel güvenlik hizmetiyle fazlasıyla güvenli bir yaşam vadediyor. Tabi bu da çocuklara, onlar için tasarlanan oyun alanlarında neşeyle gülüp oynamaları için kusursuz bir ortam sunuyor.

İnsan odaklı peyzaj düzenlemesi, yürüyüş parkuru, zen bahçeleri çocuk parkı, tenis ve basket sahası, cep sineması ,   fitness  center , süs havuzları ,kamelyalar ,ruhen ve bedenen yenilenmeyi sağlayacak “FENER KALAMIŞ REZİDANS” , hayat standartlarının yanında yatırım anlayışına da değer katacak bir yaşam konsepti.

Bol yeşil alan, her daireye özel depo, akıllı ev sistemi, jeneratör, alarm ve yangın söndürme sistemi, her daireye ait 3 araçlık kapalı otoparkı ile  insana hizmet eden değerler, her yaştaki insanın gereksinimine cevap vermek ve farklı aile tiplerinin mutluluğunu sağlamak için bir araya getirilmiş .  estetik ve konfor anlayışı detaylarda yaşatılarak ÇAKIROĞLU kalitesiyle sunulmuş.

%90 Satışı tamamlanan “FENER KALAMIŞ REZİDANS” son daireler için seçkin ailelerini arıyor.

Proje Lokasyon olarak Kadıköy metro 2 km ,D 100 3 km , Bostancı İdo 4km, Bağdat Caddesine 50 metre, Uluslar arası yat limanının hemen karşısında yer alıyor.

Satış Ofisi: 0530 265 26 41  [email protected]     


Paylaş:

Haberler