FreeGarden Polonezköy'de 1 milyon 840 bin TL'ye Satılık Villa

FreeGarden Polonezköy Proje Detayları Açıklandı
FreeGarden Polonezköy'de 1 milyon 840 bin TL'ye Satılık Villa

Doğası, yaşam konsepti ve dünya standartlarındaki imkanları ile FreeGarden; sadece yaşamak için ideal bir yer olmaktan öte, mutlu ve hayat dolu bir yaşam için de eşsiz bir fırsat.

Doğal hayatın tüm güzellikleri, seçkin bir topluluğa ev sahipliği yapacak olan sade ve çevreye uyumlu mimarisi,  şehir yaşamına getirdiği yepyeni bakış açısıyla benzersiz.

HE Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen FreeGarden Polonezköy; 9 bin 300 metrekarelik arsa üzerinde, 7 bin 320 metrekare inşaat alanına sahip çok özel 22 adet villadan oluşuyor. İkiz ve üçüz villa tipinde tasarlanan FreeGarden’da; villaların alanları 260 ile 277 metrekare arasında değişiyor. Türkiye’de ilk defa kullanılan malzeme kalitesi, loft moduna uygun bir kat yüksekliğine sahip ahşap ve taş işçiliğinin en iyi örnekleriyle.

Taşınmaya hazır bir şekilde sizleri bekleyen şehrin gürültüsünden uzakta, günün kuş cıvıltıları ile aydınlandığı, çocuk kahkahalarının doğanın seslerine karıştığı FreeGarden;  yüzme havuzu, göletli havuzu, sosyal tesisi, organik bahçesi, kapalı otopark imkanları ve zengin sosyal donatıları ile yaşamın başladığı eşsiz bir fırsat.

"İstanbul'un arka bahçesi" olarak bilinen Polonezköy'de hayata geçen FreeGarden’a ulaşmakta oldukça kolay. Kavacık kavşağına sadece 12 km uzaklıkta.

Hemen taşınmaya hazır doğal ve ayrıcalıklı bir yaşam, karlı bir yatırım isteyenlerdenseniz bu çok özel 22 villadan birinin sahibi şimdi siz olabilirsiniz…

 He Gayrimenkul tarafından hayata geçirilen FreeGarden Polonezköy projesinde daire fiyatları 1 milyon 840 bin TL’den başlamaktadır.

 

 

 


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Sürdürülebilirliğin Sanata Dönüşmesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-01-09 11:25