Gayrimenkul Girişimcileri İçin Yeni Franchise Sistemi

Gayrimenkul sektöründe çığır açacak, yenilikçi ve güvenilir bir franchise sistemi geldi.
Gayrimenkul Girişimcileri İçin Yeni Franchise Sistemi

Türkiye’de arsa ve arazi yatırımlarında özelleşmiş ilk ve tek gayrimenkul danışmanlık markası olan uparazzi, uzun süren, titiz bir çalışmanın ardından sektörde yıllardır süregelen önemli bir ihtiyacı kapatmak adına “Yatırımın Doğal Hali” sloganıyla yola çıktı.

 

Yatırım fırsatlarını takip eden ve döviz, altın gibi yatırım kanallarının teşkil ettiği belirsizlikler yerine tek seferde yapılarak arzu edilen sürede, kayda değer bir kâr sağlayan toprak yatırımını tercih eden vatandaşlar, Türkiye’nin muhtelif noktalarında avantaj sağlayacak alanları tespit etme gayretine girdiler. Fakat; gerek konunun yüksek bir teknik hakimiyet gerektiriyor olmasından, gerek farklı illerdeki sektörel endeksleri takip etmenin zaman alan ve zor bir işlem olmasından kaynaklı, kişiler şahsi ölçekte bu yatırım kararlarını vermekte zorlanıyorlar. İşte bu noktada, doğan bu ihtiyaca yanıt niteliğindeki uparazzi, bünyesinde yer alacak tüm franchise şubelerine sağladığı eğitimler ve sosyal ağlar ile donanımlı arsa arazi yatırım uzmanları yetiştiriyor, bu uzmanlaraysa bu zorlu piyasada müşteri memnuniyeti garantisi sağlıyor.

 

Ülke çapında kurulacak bu yeni ve kalifiye gayrimenkul danışmanlık ağı ile uparazzi, kendi alanında profesyonel hizmet veren benzersiz bir marka olmayı başardı. Marka bu doğrultuda; arsa-arazi yatırımları konusunda uzmanlaşmak, nitelikli portföylere sahip olmak, tüm bilgiyi tek merkezde toplayarak entegre ve koordine bir arayüz sisteminden tüm işlemlerini yürütmek ve profesyonel tasarımcılarla üretilmiş bir kurumsal kimliğe sahip olmak isteyen tüm gayrimenkul sektör çalışanlarına açık bir çağrıda bulunuyor. uparazzi Franchising Yönetim Danışmanı Hakan Erilkun, markanın gayrimenkul sektöründe gerçek uzmanlık ve birlikte büyüme prensipleriyle kurulan tek marka olduğunu söyleyerek ekliyor: “konut ve işyerini herkes kendisi de alabiliyor ancak arsa arazi yatırımında mutlaka donanımlı bir uzmanın kılavuzluğuna ihtiyaç var ve ülkemizde şu an uparazzi dışında bu alanda uzman bir kuruluş bulunmamaktadır.”

 

Gayrimenkul sektöründe başarılı bir kariyer hedefleyen, denenmiş ve geliştirilmiş hazır bir kurulumla kendi işinin sahibi olmak isteyen tüm girişimciler, bu kurumsal ağa katılmak için markanın web sitesi www.uparazzi.com.tr/ üzerinden yetkililerle iletişime geçerek bu taleplerini iletebiliyorlar.


Paylaş:

Haberler

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2020-07-25 11:05