Grena Suadiye Projesinde Daire Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

Grena Suadiye projesinde sunulan daire fiyatları ve ödeme seçenekleri ile ilgili detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak Grena Suadiye projesinin iletişim bilgilerini, nerede olduğunu, örnek daire görsellerini, daire tiplerini, daire büyüklüklerini ve daha fazlasını haberimizde bulabilirsiniz.
Grena Suadiye Projesinde Daire Fiyatları ve Ödeme Seçenekleri

VR Gayrimenkul imzası taşıyan Grena Suadiye projesinde daire fiyatları, ödeme seçenekleri, daire tipleri, nerede olduğu, daire büyüklükleri, daire teslim tarihi, iletişim bilgileri gibi detayları haberimizde bulabilirsiniz.


GRENA SUADİYE NEREDE YER ALIYOR? İŞTE LOKASYONU!..


Grena Suadiye
projesi Kadıköy'ün en gözde mahalleleri arasında yer alan Suadiye'de yükselmektedir. Avantajlı konumu ile birçok önemli noktaya yakın olan Grena Suadiye projesi Marmaray Suadiye İstasyonuna 800 m, İDO Bostancı Deniz Otobüsüne 2,5 km, D-100 Karayolu Karayolu'na 1,5 km, Metro Suadiye İstasyonu'na 500 m,Sabiha Gökçen Havalimanı'na 30 km, Kalamış Marina'ya 5,5 km, Bostancı – Adalar İskelesi'ne 2,3 km, Bağdat Caddesi'ne 900 m, Minibüs Caddesi'ne 200 m uzaklıkta yer almaktadır.


GRENA SUADİYE YER ALAN DAİRE TİPLERİ VE DAİRE BÜYÜKLÜKLERİ NELER?


4.000 metrekarelik bir alan üzerinde geliştirilen Grena Suadiye projesi 2 blok olmak üzere toplamda 100 konuttan meydana gelmektedir. Daire büyüklüklerinin 110 ile 304 metrekare aralığında yer aldığı Grena Suadiye projesinde  3+1 ve 4+1 Penthouse daire tipleri bulunmaktadır.


GRENA SUADİYE DAİRE TESLİM TARİHİ


Grena Suadiye projesinde daire teslim tarihi Ekim 2018 olarak duyurulmuştur.


GRENA SUADİYE SOSYAL DONALTILAR VE ÖZELLİKLER


İstanbul/Kadıköy'ün en yaşanılabilir mahalleleri arasında yer alan Grena Suadiye projesi hem merkezi konumda yer alması hem de şehrin gürültüsünden uzak olması ile dikkat çekiyor. Adalar manzarasına sahip olan Grena Suadiye projesinde güvenli ve prestijli bir yaşam vaat ediliyor. Grena Suadiye projesinin bünyesinde hem bireysel olarak hem de sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz birçok sosyal donaltı ve özellik bulunmaktadır.

 

  • Açıkhava sineması
  • Grena Suadiye avlu
  • Toplantı salonu
  • Çocuk oyun alanı
  • Tırmanma duvarı
  • Lobi bahçesi
  • Özel koşu parkuru
  • Fitness salonu
  • OtoparkGRENA SUADİYE DAİRE FİYATLARI VE ÖDEME SEÇENEKLERİ


Grena Suadiye projesinde daire fiyatları 999.000 TL ile 2.500.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Farklı ihtiyaçlara seslenebilen Grena Suadiye projesinden yeni bir daire sahibi olmak isteyenler kişiye özel sunulan ödeme seçeneklerinden yararlanabilirler.


GRENA SUADİYE İLETİŞİM BİLGİLERİ


Telefon: 0850 432 82 92
Mail: [email protected] 
Web Adresi: https://www.grenasuadiye.com/


GRENA SUADİYE ÖRNEK DAİRE GÖRSELLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Paylaş:

Haberler