Kent Optimum'da Kaliteli Lüks Villa Hayatı!

Villa yaşantısını tek kat ve 4 metrelik yüksek tavanlı ferah alanlarla buluşturan ‘Kent Optimum Zekeriyaköy’ yaşam koçunuz olacak.
Kent Optimum'da Kaliteli Lüks Villa Hayatı!

Yüksek emniyet katsayılı zeminde, test edilmiş beton(C30) ve kalite testlerinden geçmiş demir kullanılarak radye temel üzerinde tek katlı yapının güvenirliliğini yaşamanız mümkün.

KENT GRUP’un Zekeriyaköy’de hayata geçireceği ‘Kent Optimum Zekeriyaköy’ projesi, bölgenin ilk tek katlı villaları, sıra evleri ve daire uygulamasıyla karma bir proje özelliği taşıyor. Konsept proje Can Çinici, iç dekorasyonu ise Mahmut Nuvit Doksatli ve Domenico Vicenzo Rotolo’nun üstlendiği Kent Optimum Zekeriyaköy projesinde, her türlü detay düşünülerek ev sahiplerine ayrıcalıklı yaşam vaad ediliyor.

Kent Optimum doğru proje konseptiyle tasarlanmış, gözü yormayan, iç mekânla dış mekân arasındaki bütünlük duygusunu koruyan ve özellikle bahçe kullanımı avantajına sahip bir proje olması sebebiyle kendisini diğer projelerden farklı kılıyor.
Boşlukların önemini vurgulayan proje, modern çizgili mimarisiyle, çocuklu ve doğa ile iç içe yaşamayı tercih eden ailelere hitap ediyor.

2013’te teslim edilecek proje tek katlı villalar dışında 1+1, 2+1 ve 3+1 daire alternatifleriyle bölgenin en ferah sitesinde yaşamanız için davetkâr bir sunum içeriyor. Bahçe dubleksleri,  galerili ve oturma bölümlü çatı dubleksleri eşi bulunmayacak yeni bir yaşam anlayışı ile birçok seçenek arasından tarzınızı yansıtacak alternatif planlar sunuyor.

Tenis kortu, basketbol sahası, futbol sahası, çocuk ve yetişkinler için yüzme havuzu, fitness alanı, çocuk oyun odaları ve kafeterya gün boyu enerjiyi tazeleyecek özel mekânlar olarak tasarlandı.

Zekeriyaköy’deki ana caddelerin kesişme noktasında yer alan Kent Optimum Zekeriyaköy, Boğaz ve Maslak bölgesine sadece 20 dakika mesafede. Konumu sayesinde Sarıyer-Çayırbaşı Tüneli’yle Maslak’taki metro istasyonlarına bağlanıyor.
KENT GRUP, bünyesindeki inşaat, elektrik ve mekanik taahhüt gruplarıyla yurt içi ve yurt dışı birçok projeyi başarıyla bitirmiştir. Şirketin yüksek inşaat teknolojisi gerektiren uygulamalardaki uzmanlığı, proje yönetim deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında bitirme geleneği ve kaliteli işçiliğe verdiği önem sonucunda imza attığı projeler arasında Zekeriyaköy bölgesinde Yeşil Vadi Evleri, Doktorlar Sitesi ve Akapark Evleri, Göcek’te Bayview ve Brandrup projeleri, yurt dışında Port Bakü Residence, Bakü Mariott, Shuvelan (Azerbaycan), Enfidha Havaalanı (Tunus), Sofya Havaalanı, Sofya Serdika AVM (Bulgaristan), Ramstore Kapitoly (Rusya), Lermontova AVM ve Residence (Ukrayna) projeleri sayılabilir.

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

HABERLER