Neo Yapıdan Neo Bolluca 5 Projesi Geliyor...

3. Havalimanı, Kuzey Marmara Otoban Yolu, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Kanal İstanbul ve yeni metro projeleriyle Arnavutköy- Bolluca bölgesi, tüm yatırımcıların yeni gözdesi.
Neo Yapıdan Neo Bolluca 5 Projesi Geliyor...

Dünyanın en büyük havalimanına en yakın yaşam merkezi olan Arnavutköy’ün, bu önemli projelerin hayata geçmesiyle 2 yıl içerisinde her gün milyon insan trafiğini karşılayan bir yaşam merkezi haline de geleceği öngörülüyor.

Arnavutköy, son yıllardaki hızlı büyümesiyle İstanbul’un dördüncü büyük ilçesi oldu. Ormanlık ve mesire alanları, 30 kilometrelik sahili ve 1 milyon kişiye ev sahipliği yapması öngörülen Yenişehir ile popülerleşen Arnavutköy’de; Yeni İstanbul Projesi dahilinde, 74 kilometrekarelik alanı kapsayan yeni havalimanı ticari bölgesi, ofis alanları, üniversiteler, oteller, parklar ve konutlar yer alacak. Yenişehir olarak planlanan Arnavutköy ilçesi, hızlı gelişimi ile de bölgenin değerini arttıracak. Bölgedeki projelerin hayata geçmesini takiben iş gücünün de bu bölgeye yönlenmesiyle, bölgedeki gayrimenkul projeleri daha da önemli hale geliyor. Uzun yıllardır bu bölgede yatırım yapan Neo Yapı ise; bu bölgenin gelişeceğini çok önceden düşünerek bir çok projesine burada imza attı.

Seneye açılması planlanan ve şuan da %57’si tamamlanan İstanbul Üçüncü Havaalanı projesi bölgeye birçok yenilik getiriyor. Havalimanında çalışanların sayısı şuan 33 bini geçerken proje bittiğinde istihdam sayısının 225 bine çıkacağı öngörülüyor. Çevre değerini arttıran bu rakamlar havaalanına yakın olan gayrimenkul projelerini daha da önemli bir hale getiriyor. Havaalanında çalışan insanlara sakin ve doğanın içinde bir yaşam sunması amaçlanan proje sadece havaalanı çalışanları için değil Arnavutköy- Bolluca Bölgesi’nde sakinliği arayanlar için mükemmel bir konfor sağlıyor. Havaalanına sadece 8 dakika olan bu proje havaalanında çalışanlara iş yerlerine yakınlık sunarken aynı zamanda da sunduğu imkanlarıyla şehrin kalbinde yaşıyormuş hissi uyandırıyor. Bölge yeni havaalanına yakın olduğu kadar Arnavutköy – Bolluca ilçesi Göktürk'e 15 dakika, Gayrettepe'ye ve şehir merkezi diye adlandırabileceğimiz bölgelere de 35-40 dakika mesafede bir bölge oluşuyla da dikkatleri çekiyor.

Neo Yapı, bugüne kadar Kemerburgaz, Göktürk ve Bolluca’da 200 bin metrekareden fazla konut ve işyeri ile hem yatırımcılarını hem de ev sahiplerini mutlu eden birçok projeye imza attı. Göktürk bölgesinde olduğu gibi, Bolluca bölgesinin de değerini yıllar önce fark eden Neo Yapı, vizyoner yaklaşımı ile hayata geçirdiği projeleriyle, yatırımcılarına kazandıran projeler sunmaya devam ediyor.

Neo Yapı son 18 ayda Bolluca’da 5. Projesine başlıyor!

Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’teki başarılı projelerinden sonra 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesi ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere, her geçen gün yenilerini ekliyor. Bölgedeki ilk ve en büyük projesi olan, kendi diktiği ağaçlarla yeşillendirmeye destek olduğu, 2 bin dönüm orman arazisi ve 600 dönümde 415 müstakil ev ve 8 mahalleden oluşan Neo Gölpark İstanbul'dan sonra bölgeyi geliştirmeye devam ediyor. Neo Yapı, satışları 18 ay gibi kısa sürede tamamlanan Neo Bolluca, Neo Bolluca 2 ve Neo Bolluca 3 Neo Bolluca 4 projelerinden sonra şimdi de Neo Bolluca 5 ile yatırımcıların yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Doğaya saygılı yaşam alanları…

Neo Yapı, bir inşaat şirketinin sadece duvarlar değil, yaşam alanları inşa ediyor. Tam da bu nedenle insanların kendilerini içinde güvenli ve huzurlu hissedecekleri ve içini mutlu anılarla dolduracakları, doğayla dost evler yaratıyor. Elektrikli araçları şarj edebileceğiniz güneş panelli otoparklar, ortak aydınlatmayı güneş enerjisiyle karşılayan siteler, sürdürülebilir mimarinin tüm olanaklarından yararlanan tasarımlar, geniş peyzaj alanları ve A sınıfı enerji kimlik belgeli projeler yaratıyor.

www.neoyapi.com


Paylaş:

Haberler