Özyurtlar Holding’ten‘hemen teslim ve kiracısı hazır’ yatırım fırsatı

‘Nlogo İstanbul’un cadde dükkanları açık artırmayla sahiplerini buluyor
 Özyurtlar Holding’ten‘hemen teslim ve kiracısı hazır’ yatırım fırsatı

‘Nlogo İstanbul’un cadde dükkanlarının sahiplerini bulmasına sayılı günler kaldı. Kiralamaları başlayan ve hemen teslim dükkanlar ilk kez

15 Şubat’ta Eskidji Müzayedecilik’in Yenibosna’daki merkezinde satışa sunulacak.

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Özyurtlar Holding, 1 milyondan fazla kişinin yaşadığı Esenyurt’un tam merkezinde hayata geçirdiği ‘Nlogo İstanbul’projesinin cadde dükkanlarının satışına sayılı günler kaldı. 2 bin 679 daireden oluşan ve İstanbul Avrupa Yakası’nın sembolü olmaya aday projesi ‘Nlogo İstanbul’cadde dükkanlarının satışı,15 Şubat Perşembe saat 14.00’te Eskidji Müzayedecilik’inYenibosna’daki merkezinde düzenlenecek açık artırmayla gerçekleşecek. Kiralamaların şimdiden başladığı ve hemen teslim dükkanların satış fiyatları ise 419 bin TL’den başlıyor. Satışa sunulan 63dükkanınbüyüklükleri ise 100 m2 ila 433 m2arasında değişiyor.

Dükkan kiralamaları başladı

Satışla ilgili bilgi veren Özyurtlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Tamer Özyurt,“Esenyurt’un en merkezi noktasında hayata geçirdiğimiz ‘Nlogo İstanbul’ projemizin cadde dükkanlarının açık artırma yoluyla satışı için geri sayım başladı. Buradaki dükkanlarımızı ‘yılın en karlı yatırımı’ olarak sunuyoruz. Cadde dükkanlarımızı satış sonrasında sahiplerine hemen teslim ediyoruz, üstelik dükkan kiralamaları şimdiden başladı. Kendi işinin sahibi olmak ya da her dönem kazandıracak bir projede yer almak isteyen herkes bu açık artırmada yerini alacaktır” dedi.

Uygun ödeme koşulları

Satış sonrası teslimlerin hemen başlayacağı dükkanlar, açık artırmada peşin ve vadeli seçenekler ile alıcıya sunuluyor. Buna göre; ‘yüzde 50 indirim’ ile belirlenen muhammen bedeller üzerinden peşin tekliflerin alınmasının yanı sıra vadeli teklifler için de ‘yüzde 20peşin ödeme’ ile şirket bünyesinde 48 ay taksit imkânı sağlanıyor. Uygulanacak faiz oranı ise her yıl açıklanan enflasyon oranına göre belirlenecek.

İnternetin olduğu her yerden canlı olarak izlenebilecek olan müzayedeye, satın alma için online katılım imkânı da bulunuyor. Müzayede ile ilgili detaylı bilgi ve şartnameye www.eskidji.com adresinden ulaşmak mümkün.

www.ozyurtlarholding.com          0850 460 90 80                    www.eskidji.com             444 45 45

 

DETAYLI BİLGİ İSTEYİN


Paylaş:

Haberler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48