Selective Samandıra Vade Oranlarını Düşürdü

Selective Samandıra’da çok özel vade oranları ve ödeme koşulları içeren Ekim kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunuyor..
Selective Samandıra Vade Oranlarını Düşürdü

Alper İnşaat, son yılların gelişen ve değişen gözde yerleşim yerlerinden biri olan Samandıra’da inşaatını sürdürdüğü ve “az katlı yatay yaşam” konsepti ile dikkat çeken Selective Samandıra’da çok özel vade oranları ve ödeme koşulları içeren Ekim kampanyası ile ev sahibi olmak isteyenlere büyük fırsat sunuyor..  

Geçtiğimiz ay Selective Samandıra’da uyguladığı avantajlı vade oranlarını Ekim ayında tekrar revize eden Alper İnşaat, 72 aylık banka kredilendirmesinde %0,59 ve 120 aylık banka kredilendirmesinde ise sadece %0,82’lik bir vade oranı uygulayarak yatırımını gayrimenkulde değerlendirmek isteyenlerin kazancını artırıyor. 12 veya 24 ay vadelendirme düşünenler ise “vade farksız” ödeme koşullarından faydalanabiliyor.  “Banka oranlarının %1’lerin üzerinde seyrettiği bugünlerde ev sahibi olmak isteyenlerin bu kampanya ile elde edecekleri karın oldukça yüksek rakamlarda olduğunun” altını çizen Alper İnşaat yetkilileri, sınırlı sayıda daire için geçerli olan kampanya koşulları ile ev alma düşüncesinde olanların bu avantajlı oranları yatırım fırsatı olarak değerlendirdiklerini ve olumlu tepkiler aldıklarını belirtiyor…

Alper İnşaat’ta alternatifler bununla da sınırlı kalmıyor… Sözleşme sırasında yeterli peşinatı olmayanlara da kaçırılmayacak fırsatlar sunulurken, sadece %5 peşinat ödemesi ve ara ödemeli sistem ile yine banka kredisi üzerinden farklı ödeme alternatiflerinin kullanılması mümkün…


Hem farklı mimari konsepti hem de cazip fiyatları ile Selective Samandıra, doğa ile iç içe alışılmışın dışında site yaşamı sunuyor…

Şehir gürültüsünden uzakta, oksijen deposu Aydos Ormanları ile karşılıklı konumlanan Selective Samandıra, az katlı blokları ve sosyal alanları ile iç içe bakan kalabalık sitelerin kaosundan oldukça uzak bir yaşam vaat ediyor.

Alper İnşaat tarafından hayata geçirilen Selective Samandıra’yı cazibe merkezi haline getiren en önemli özelliklerden biri de bağlantı yollarının kalbinde olması…  TEM Samandıra – Kartal gişelerine 3 dakika, Kartal Köprüsü’ne 8 dakika mesafede olan ve hava, kara, deniz yolu ulaşımlarının tam göbeğinde yer alan Selective Samandıra, çalışanlar için de ulaşımı kolaylaştırıyor.  

Proje 10.830 m2'lik geniş bir alan üzerinde 6'şar katlı üç blokta ve sadece 72 daireden oluşuyor.  Yaşam için gereken tüm detayların yer aldığı proje, yetişkin ve çocuk yüzme havuzu, geniş güneşlenme alanları, fitness center, sauna, basket alanı, yürüyüş yolları, pergola ve süs havuzu gibi sosyal aktivite alanları, 24 saat güvenliği, kapalı otoparkı, teknolojik altyapısı ve tertemiz havası ile huzurlu bir yaşamın kapısını aralıyor. Konforlu ve elit bir mimari yapıya sahip 72 daire gün ışığından maksimum düzeyde faydalanıyor.

İnşaatın yüzde 25’lik kısmı tamamlanan ve Temmuz 2012 itibariyle sahiplerine teslim edilecek olan projede 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere farklı beğenilere hitap eden beş daire tipi mevcut olup,  daireler ferahlığı, şıklığı ve geniş metrekareleri ile dikkat çekiyor. Ayrıca daireler boş olarak değil, ev sahiplerinin kullanımına hazır olarak mutfak ve banyo dolapları, portmanto ile bulaşık makinesi, fırın, set üstü ocak ve davlumbazdan oluşan dörtlü ankastre seti takılı şekilde teslim edilecek.

Selective Samandıra satış ofisi ve örnek daire haftanın 7 günü 10:00 – 19:30 saatleri arasında projeyi yakından görmek isteyen ve geleceğine değerli bir yatırım yapmak isteyen misafirlerini bekliyor.

ÖRNEK ÖDEME TABLOLARI

ÖRNEK - 1

188.000TL’lik 1+1 dairede; 47.000TL’lik peşinat ödendikten sonra, kalan 141.000TL’lik tutar için banka kredisi kullanılmakta ve bu kredi tutarı için normalde %1,08 vade oranından 120 ayda ödenecek aylık taksit tutarı 2.102TL’dir..

Alper İnşaat’ın yeni kampanyasına göre 188.000TL’lik 1+1 dairede; 47.000TL’lik peşinat ödendikten sonra, kalan 141.000TL’lik banka kredisi tutarı için %0,82 vade oranından 120 ayda ödenecek aylık taksit tutarı 1.851TL’dir..

Uygulanan bu çok özel vade oranlarıyla ay bazında 251TL avantaj sağlanmakta olup, 120 ayda toplam avantaj 30.120TL’dir.

ÖRNEK - 2

261.500TL’lik 2+1 dairede; 65.375TL’lik peşinat ödendikten sonra, kalan 196.125TL’lik tutar için banka kredisi kullanılmakta ve bu kredi tutarı için normalde %1,00 vade oranından 72 ayda aylık taksit tutarı 3.834TL’dir..

Alper İnşaat’ın yeni kampanyasına göre 261.500TL’lik 2+1 dairede; 65.375TL’lik peşinat ödendikten sonra, kalan 196.125TL’lik banka kredisi tutarı için %0,59 vade oranından 72 ayda ödenecek aylık taksit tutarı 3.351TL’dir..

Uygulanan bu çok özel vade oranlarıyla ay bazında 483TL avantaj sağlanmakta olup, 72 ayda toplam avantaj 34.776TL’dir..


Paylaş:

HABERLER