Sinpaş İstanbul Sarayları'nda yılın son fırsatı. Son gün 25 ARALIK!

Sinpaş GYO tarafından Halkalı'da hayata geçirilen İstanbul Sarayları projesinde yer alan daireler 1,750 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuluyor.
Sinpaş İstanbul Sarayları'nda yılın son fırsatı. Son gün 25 ARALIK!

Sinpaş İstanbul Sarayları 1,750 Lira Taksitle

Sinpaş GYO tarafından Halkalı'da hayata geçirilen İstanbul Sarayları projesinde yer alan daireler 1,750 liradan başlayan taksitlerle satışa sunuluyor.

Sinpaş GYO tarafından Halkalı'da hayata geçirilen İstanbul Sarayları projesinde yer alan daireler bin 750 liradan başlayan taksitlerle satılıyor. Çırağan, Yıldız, Dolmabahçe, Fethipaşa ve Sultantepe Koruları, Kuzguncuk, Paşalimanı gibi İstanbul'un en önemli saray, yalı ve semtleri, İstanbul Sarayları için ilham kaynağı oldu.

İstanbul Halkalı'da 119 bin 500 metrekare alan üzerinde konumlandırılan İstanbul Sarayları, toplam 1200 konuttan meydana geliyor.

Proje şehre yüzyıllardır hükmeden saraylardan ve çevresinden esinlenerek tasarlandı. Hisar Kuleleri, Hanzade Konakları, Sultan Sarayları, Koru Sarayları, Dolmabahçe Köşkü, Çırağan Köşkü, Kuzguncuk Yalıları ve Şehzade Sarayları olmak üzere 8 farklı konseptte konut tercihleri sunulan projede dairelerin 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleri bulunuyor.

 25 ARALIK SON GÜN!

İstanbul Sarayları projesinde 25 Aralık'a kadar devam eden kampanya kapsamında peşinatsız bin 750 liradan başlayan taksitlendirmelerle sahip olmak mümkün.

Temellerinin 2010 yılında atıldığı ve konut teslimlerinin 2013 yılında gerçekleşmesi planlanan İstanbul Sarayları projesinin sosyal donatıları arasında fitness merkezi, basketbol sahası, tenis kortları, koşu parkurları, sauna, süs havuzları, süs havuzları ve kayıkhane yer alıyor.

MEYDANLAR : Kuzguncuk Meydanı Paşalimanı Meydanı Salacak Meydanı ve Kız Kulesi Boğaziçi Meydanı...

BAHÇELER : Renk Bahçeleri Barok Bahçe Mabeyn Bahçesi Hasbahçeler Su Bahçesi Gül Bahçeleri Lale Bahçeleri Şifa Bahçeleri Setli Bahçeler Formal Bahçeler Bitki Labirentleri...

ALIŞVERİŞ MERKEZLERİ :Çırağan Mini Mall İstanbul Sarayları Çarşı...

SPOR AKTİVİTELERİ : Tenis Kortları Basketbol Sahaları Squash Sahaları Yürüyüş ve Koşu Yolu Fitness Merkezi Özel Kumsallı Açık Yüzme Havuzu Kapalı Yüzme Havuzu Welness Türk Hamamı-Sauna...

KAFE VE RESTORANTLAR :  Çırağan Kıyı Kafe Salacak Kafe Kule Restoran Restoran ve Kafeler Patisserie-Kitchenette...

KORULAR : Fethipaşa Korusu Sultantepe Korusu Yıldız Korusu...

DİĞER :Kayıkhane Dolmabahçe Rıhtım Çeşme ve Süs Havuzları Çocuk Kulübü Güzellik Salonu Dükkanlar Toplantı Odaları...

KONUM : İstanbul Sarayları; TEM, E-5 ulaşımları ve raylı sistemlerin merkezinde yer alıyor. Atatürk Havaalanı'na ise sadece 10 dakika mesafede.


Paylaş:

HABERLERen Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2021-04-05 12:42