Tam Pendik Anneler Günü’ne özel yüzde 5 indirim fırsatı

Setup Yatırım grup şirketlerinden Setup İnşaat, Anadolu Yakası’nda inşa ettiği Tam Pendik projesinde Anneler Günü’ne özel bir kampanya başlattı.
Tam Pendik Anneler Günü’ne özel yüzde 5 indirim fırsatı

. Söz konusu kampanya kapsamında yüzde 20 peşinatla, 36 ay yüzde 0 faiz veya yüzde 5 peşin ve geri kalanını teslimatta ödeme uygulamasıyla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Tüm bunların yanında yüzde 5 indirim fırsatı da ev sahiplerini bekliyor. Dairelerin metrekaresi ise 3 bin 900 TL’den başlıyor

İstanbul’un Anadolu Yakası’ndaki sürekli değerlenen Pendik ilçesinde, Setup İnşaat’ın yerinde kentsel dönüşüm projesi Tam Pendik’te Anneler Günü’ne özel yeni bir kampanya başlatıldı. Kampanya kapsamında 31 Mayıs’a kadar Anneler Günü’ne özel yüzde 5 indirim fırsatı sunuluyor. Sınırlı sayıda daire için geçerli olacak bu kampanyada yüzde 20 peşinatla ve 36 ay yüzde 0 faiz veya teslimde yüzde 5 peşin ödeme uygulaması ile ev sahibi olmanın kolaylaşacağı projede, 365 bin TL’den başlayan fiyatlarla konut sahibi olmak mümkün. Şirket bünyesinde sunulan ödeme kolaylıklarının da bulunduğu projenin birinci etabı Mart 2019’da teslim ediliyor.

3 bloktan oluşan Tam Pendik projesinde 2+1 daireler 97 ile 113 metrekare ve 3+1 daireler ise 122 ile 137 metrekare olarak tasarlanıyor.

Tam Pendik’te Aidat Bedeli 150 TL

Projenin ilk etabında 129, toplamda ise 700 konut bulunuyor. Mimar Arif Çakır, Proje Konsept Mimarı OFİST Yasemin Arpaç ve Sabahattin Emir imzalı Tam Pendik, 3 bin 640 metrekare arsa alanı üzerinde 19 bin 312 metrekare inşaat alanına sahip. Projede toplamda 9 katlı 3 blok yer alıyor. İhtiyaca yönelik sosyal donatıların yer aldığı projede, fitness salonu, çocuk oyun odası, sinema salonu ve play station odası da bulunuyor. Projenin aidat bedeli ise 150 TL.

Pendik merkezde hayata geçen Tam Pendik, metroya 300 metre, Pendik Yüksek Hızlı Tren Garı’na 3 km, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 9 km, Kartal Anadolu Adliye Sarayı’na 7 km, Osmangazi Köprüsü’ne 33 km, Pendik Feribot İskelesi’ne 3 km, ana yollara 300 km uzaklıkta bulunuyor. 


Paylaş:

Haberler


Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Enerji Nedir? Enerji Kaynakları Nasıl Sınıflandırılır?
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2018-12-10 12:56