Ünlüler Tercihini Yooistanbul’dan Yana Kullandı

Kazançlarını gayrimenkule çeviren isimlerin arasına Selçuk Yöntem ve Elçin Sangu’da katıldı. İki ünlü isim tercihlerini Ortaköy’ün yeni lüks yaşam projesi olan yooistanbul’dan yana kullandılar.
Ünlüler Tercihini Yooistanbul’dan Yana Kullandı

Yatay mimarisi ile dikkat çeken ve dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzası taşıyan yooistanbul birçok ünlü isme de ev sahipliği yapıyor.

Son dönem çalışmaları ile başarısından sık sık söz ettiren Elçin Sangu, lokasyonu sayesinde İstanbul’un en gözde semtlerinden biri olan Ortaköy’de bulunan yooistanbul’lu oluyor. Kiralık Aşk dizisi ile tanınan oyuncu, Türkiye’nin ilk vampir dizisi Yaşamayanlar’da rol almak için hazırlandığı bu dönemde hayatında da önemli değişiklikler yaşıyor. Ünlü oyuncu, birçok ünlü ismin de tercih ettiği yooistanbul’dan 458 metrekarelik geniş bir ev satın aldı. Elçin Sangu 15 milyon lira değerinde olan boğaz manzaralı lüks evinin dekorasyonuyla kendi ilgileniyor ve haziran ayında taşınmayı planlıyor.

Elçin Sangu’nun yanı sıra oyuncu ve sunucu Selçuk Yöntem’de kazancını yooistanbul’da değerlendiriyor. Yöntem, dünyaca ünlü tasarımcı Philippe Starck imzası taşıyan yeni lüks yaşam projesinden boğaz manzaralı 212 metrekarelik bir daire tercih etti. Selçuk Yöntem, yaklaşık 9 milyon TL ödediği yeni evine birkaç ay içinde taşınmayı planlıyor.

Elçin Sangu ve Selçuk Yöntem’ın dışında ünlü Avukat Altın Mimir ve müzisyen İskender Paydaş’da yooistanbul’un sakinleri arasında yer alıyor.

 


Paylaş:

Haberler