Yeni Yılın İlk Kampanyası Kuran İnşaat ’tan

2014 yılı için ev dileğinde bulunanlara ilk müjde konfor, güven ve sosyal yaşamın adresi Kuran inşaat’tan geldi…
Yeni Yılın İlk Kampanyası Kuran İnşaat ’tan
İmza attığı konut projeleri ile dikkat çeken ve aynı zamanda ekonomik değeri yüksek projeler tasarlayan Kuran İnşaat, Asrın Konutları’yla ev almayı düşünenlere çağrıda bulunuyor. Asrın Konutları, yatırımları kazanca dönüştürürken özel ödeme koşullarıyla kişiye özel planlamalar ile dikkat çekiyor. 2014’te ev dileğinde bulunanlara hemen tapu teslim fırsatı sunulan projede hayaller gerçeğe dönüşüyor. 
 
Asrın Konutları’nda her şey mutluluğunuz için tasarlanıyor.
 
Yeni yıla birbirinden özel ödeme seçeneği ile giren Kuran İnşaat, yatırımcıları heyecanlandıran Asrın Konutları projesinde dairelerin içerisine ankastre ocak, fırın, davlumbaz ve portmanto standart olarak yerleştirmektedir. Alışveriş merkezlerinde kullanılan ileri teknoloji ürünü akıllı yangın söndürme sistemine sahip Asrın Konutları,  can ve mal güvenliğinizi de koruma altına alıyor.
 
Sosyal yapısı ile ailelerin tercihi Asrın Konutları…
 
Hayallerin ve komşuluk ilişkilerinin bir arada gerçeğe dönüştüğü Asrın Konutları’nın sosyal tesislerinde, rahat bir kullanım için bay ve bayanlara ayrı kapalı yüzme havuzları, saunalar, spor salonları ve spa salonları dizayn edilmiştir. Ayrıca 120 öğrenci kapasiteli 0-5 yaş kreş, 216 m2 market, 580 m2 ibadethane bölümü, 160 m2 mescit, aynı anda 3 ayrı grubun sohbet edebileceği odalar bulunmaktadır. 
 
Her türlü ayrıntının düşünüldüğü projede, taziye evi, çatı cafe- restaurant , çatıda 300 mlik yürüyüş ve koşu parkuru, Çatı açık hava fitness – basket ve voleybol sahaları, her yaş gurubu için oyun salonları, bay – bayan kuaför salonları , bayanlara yönelik çamaşırhane hizmetleri gibi imkanlar bulunmaktadır.
 
Satış Ofisi: 0212 852 30 30 / www.kuraninsaat.com

Paylaş:

HABERLER