Alarko Carrier’dan Yazı Serinleten Fırsat!

İki Adet Toshiba Shorai Klima Alana, İlkinin KDV’si Alarko Carrier’dan, İkincisi %50 İndirimli...
Alarko Carrier’dan Yazı Serinleten Fırsat!

Alarko Carrier’ın Türkiye distribütörlüğünü üstlendiği Toshiba klimalarda yazı serinletecek kampanya başladı. Alarko Carrier ve Toshiba yetkili satıcılarında geçerli olan kampanya boyunca, iki adet Toshiba Shorai klima alanların ilk klimasının KDV tutarı Alarko Carrier tarafından karşılanıyor, ikinci klimaya da %50 indirim yapılıyor.

 

Maksimum konfor ve A++ enerji sınıfıyla yüksek enerji verimliliği sağlayan Toshiba Shorai klimalar; 46°C sıcaklıktan, -15°C’lik soğuk havaya kadar zorlu ortam şartlarında bile yüksek performans sergiliyor.

 

Toshiba tarafından bulunan inverter teknolojisi kullanılan klimalar, cihazın soğutma ve ısıtma kapasitesini hassas bir şekilde ayarlamasına olanak sağlıyor. Böylelikle iç ortam sıcaklığı, istenilen sıcaklık değerinde tutuluyor.

 

Toshiba’nın üstün IAQ teknolojisi ile geliştirilen filtreleri, H5N1 (kuş gribi) gibi virüsleri bile yakalayıp çoğalmalarını engelliyor ve yok edebiliyor, iç ortam havası bahar tazeliğini koruyor. Estetik çizgileriyle öne çıkan Toshiba Shorai split klimalar, her türlü iç mekâna kusursuz bir şekilde uyum sağlıyor.

 

İndirim kampanyası 31 Ağustos’a kadar devam ediyor.


Paylaş:

Yapı ve Sektörel Haberler


Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2021-09-10 10:07