Solimpeks, Yapı Fuarı’nda Sektör Profesyonellerine Güneş Enerjisini Anlatacak

Yenilenebilir enerji sektörünün lider şirketlerinden Solimpeks, 8-12 Mayıs tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul 2018’e katılıyor.
Solimpeks, Yapı Fuarı’nda Sektör Profesyonellerine Güneş Enerjisini Anlatacak

Solimpeks, fuarda “pasif ev” görüntüsünde düzenlenmiş standında, yapı sektörü profesyonellerine güneş enerjisi alanındaki en yeni ürün ve hizmetlerini tanıtacak.

 

Solar termal alanında Türkiye’nin en büyük üreticisi Solimpeks, bu yıl 8-12 Mayıs tarihleri arasında 41’incisi düzenlenecek Yapı Fuarı – Turkeybuild Istanbul 2018’de yapı ve inşaat sektörü profesyonelleriyle buluşmaya hazırlanıyor. Solimpeks, dünyadaki en büyük beş yapı fuarı arasında yer alan, Balkanlar, Bağımsız Devletler Topluluğu (BDT) ülkeleri, Ortadoğu ve Kuzey Afrika'yı kapsayan en büyük fuar olan Yapı Fuarı’nda farklı ülkelerden gelen yapı ve inşaat sektöründen ziyaretçilere en yeni yüksek verimli güneş kolektörleri, yeni yüksek verimli, ERP (Energy Related Products - Enerji İlişkili Ürünler) Yönetmeliği’ne uygun ısı pompalarını, hijyenik boylerleri ve hem elektrik hem de sıcak suyu aynı anda üreten hibrit panellerini tanıtacak.

41. Yapı Fuarı’nda ziyaretçilerin karşısına “Pasif Ev” görüntüsündeki bir stantla çıkacaklarını belirten Solimpeks Türkiye Genel Müdürü Gazi ÇELEBİ, fuara ilişkin şunları söyledi: “Yapı ve inşaat sektörünün en önemli fuarları arasında yer alan Yapı Fuarı’nda kollektörler, ısı pompaları, PV-T paneller gibi kendi ürünlerimizin yanı sıra distribütörlüğünü yürüttüğümüz dünyanın en verimli paneli olan Panasonic HIT panellerini de tanıtacağız. Ayrıca ziyaretçilere Pasif Ev (yeşil ev, artı enerji evi) yani enerji ihtiyacını yenilebilir enerjiden karşılayan bir evin, enerjiyi verimli üretme ve kullanmasıyla ilgili neler yapılması gerektiği de anlatacağız. Bu fuarla gerçekleştirmeyi arzu ettiğimiz hedeflerimizden biri de özellikle yurtdışındaki ziyaretçilerle buluşarak ihracat pazarımızı daha da büyütmek.”


Paylaş:

Enerji Sektöründe Son Gelişmeler
Reklam

en Çok Aranan
2018-2019 Teslim İstanbul Ankara İzmir Konut Projeleri

Yazarlar

Hülya Uğuz Yedievli

Hülya Uğuz Yedievli

Başarılı Sürdürülebilir Kentsel Dönüşüm Örneği Freiburg Vauban Projesi
Osman Cihad Esen

Osman Cihad Esen

Bahçekent Hayat Park’a En Yakın AVM “Cadde Flora” Hayata Geçiyor
Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Av. İrfan Niğdeli - İstanbul Hukuk Bürosu

Dumankaya İnşaat- Tamamlanmayan Projeler Ve Kayyum Atanan Şirketlerde Bankaların Sorumluluğu
Av.Cihat Demirbağ

Av.Cihat Demirbağ

Maliklerin Müteahhit Seçme Süresi Uzadıkça Sorunlar Başlıyor
Fatih Karakaş

Fatih Karakaş

Siyasi Belirsizliklerin Kentsel Dönüşüm Üzerindeki Etkisi! 2015-09-22

Konut Kredileri

Kentsel Dönüşüm

Dekorasyon

En Çok Okunanlar

İncelenen Projeler

2019-03-11 15:48