DRUSİLYA EVLERİ

Projeyi Takip Et
Tepebaşı / Eskişehir
Konut Sayısı : 222
Konut Seçenekleri : 1+1,3+1,+41
Metrekare Aralığı : 125-230
Teslim Tarihi : 2015-04-01
Fiyat Aralığı : 329000-600000
AYDINLAR İNŞAAT ESKİŞEHİRAYDINLAR İNŞAAT ESKİŞEHİR PROJELERİ İÇİN TIKLAYIN

Artık yaşadığınız yerin bir markası var...
Hayatınızı geçirdiğiniz evi, o evin içinde bulunduğu mahalleyi, yararlandığınız açık ve kapalı sosyal mekanları ailenizin huzuru ve konforu için özenle tasarladık. İşte bu yüzden Drusilya Evleri sadece mimari bir proje ismi değil, düşlediğiniz yaşamı özetleyen bir marka.

Doğayla iç içe bir hayat...
16.800 m² yeşil alan içerisine konumlandırılmış Drusilya Evleri’nde yaşayanlar için hayatı doğa ile iç içe sürüyor. Her gün keyifli vakit geçirebilmemiz için özenle düzenlenmiş bahçe peyzajı doğayı kapınızın önüne getiriyor. Çocuklarınız oyun alanlarının keyfini çıkarırken, siz ağaçların gölgesinde vakit geçirebilir su kanalları ve yeşillikler arasında yürüyüş yapabilirsiniz.

Projede toplam 250 dairenin bulunması planlanıyor. Daire tipleri 3+1 ve 4+1'lerden oluşuyor. 3+1 dairelerin büyüklükleri 140 m2, 4+1 dairelerin büyüklükleri ise 230 m2 olarak tasarlandı.

Projede daire teslimlerinin 2015 yılı içerisinde gerçekleştirilmesi planlanıyor.

Drusilya Evleri projesinde; kapalı yüzme havuzları, fitness salonu ve saunalar, açık spor alanları, kafeteryalar ve çocuk oyun parkları gibi sosyal alanlar bulunuyor. Sosyal ve ortak alanlar güneş enerji panelleri ile ısıtılarak enerji tasarrufu da sağlanacak.

Dış Resimler

İç Resimler

Kat Planları

Vaziyet Planı

Firmanın Diğer Projeleri

Aynı Bölgedeki Diğer Projeler