AKZİRVE GAYRIMENKUL YATIRIM

Maya Akar Center Büyükdere Caddesi No:102 Kat 27 D:104 Esentepe / İstanbul

Yarım asırlık uluslararası tecrübemiz ve Türkiye’deki 25 yıllık birikimimizle, gayrimenkul sektörüne yepyeni bir soluk getiriyoruz. Türkiye’nin geleceğine duyduğumuz sonsuz güvenle inşa edeceğimiz projelerimiz şimdi sizlerle.

Uluslararası yeteneklerimizi, uluslararası talep görecek yapılar inşa ederek Türkiye’ye taşıyoruz. Sadece en iyilerle çalışıyoruz ulusal gayrimenkul sektörüne yenilikler kazandırmak için hareket ediyoruz. 

50 yıla yakın süredir dünya çapında sürdürdüğümüz ticari faaliyetler sonucunda elde ettiğimiz tecrübeyi Türkiye’ye aktarıyoruz. Gayrimenkul geliştiriciliği alanındaki deneyimlerimizi kullanarak yurt dışında da talep görecek nitelikte özellikli yapılar geliştiriyor ve uluslararası standartlara uygun olarak inşa ediyoruz. 

2010 yılından bu yana gayrimenkul ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren Akzirve’nin ülkemizdeki geçmişi, 1992’ye kadar uzanmaktadır. Şirketin, mermer ve seramik alanları başta olmak üzere, üretim ve yatırım bazında ticari faaliyetleri yaklaşık 25 yıldır devam etmektedir. 

İlk fabrikasını 2000 yılında Antalya’da kuran; mermer ocakları satın alarak üretim ve ticaretine başlayan Akzirve, bugün bu alanda önemli büyüklükte bir ihracat seviyesini yakalamış konumdadır. 

Akzirve; 2016-2020 dönemi hedefleri dikkate alındığında, Popüler ve Premium ürün segmentinde orta ve üst seviyede fiyatlandırılacak; konut, ofis ve ticari ünite geliştiriciliği yapacak olan, sektörün yeni, güçlü ve dinamik şirketidir. Akzirve Türkiye’de uzun yıllardır gayrimenkul alanına komşu konularda yatırım yaparken, şimdi geliştirici olarak yeteneklerini göstermek isteyen, yenilikçi ve dinamik bir şirkettir. 

Her ne kadar uluslarası ticaret alanında saygın bir yeri bulunan çatı şirketimizle birlikte ortak hareket ediyor olsak da; Akzirve’yi uluslararası pazarlarda faaliyet gösteren, şirket merkezi Türkiye olan, tecrübe birikimini yıllar dahilinde bu ülkenin koşulları içerisinde edinmiş, operasyonel anlamda tamamen lokal faaliyet gösteren bir şirket olarak görüyoruz.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercominsaat-firmasiakzirve-gayrimenkul-yatirim): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248