DEMİRYAPI ORGANİZASYON

Yunus Mahallesi süreyyapaşa caddesi no:38 / 186 Park 34 rezidans Kartal / İstanbul

Dünyada çok önem verilen ancak ülkemizde yeni yeni değeri anlaşılan demiryolu sektörünün öncü firmalarından olan Demiryapı İnşaat uzun süredir bu sektörde olmanın gururunu yaşıyor. Kurulduğu tarihten itibaren birçok demiryolu altyapı ve üstyapı işleri yapan ayrıca demiryolu malzemeleri teminini de sağlayan firmamız demiryolunun geleceğimiz olacağı görüşüyle sektörde vazgeçilmez olmak hedefindedir. Firmamız bünyesinde çalışan personeline yaptığı yatırımlarla eğitimli ve uzman demiryolu gönüllülerinin adresi haline gelmiştir. Türkiye’de ilk defa dünyada ise 7. olan Ankara-Eskişehir Yüksek Hızlı Tren inşaatında yer almış olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Kurulduğu yıldan itibaren firmamız, 210 km hızlı tren hattı ve 350 km demiryolu inşaatının, 320 km Hızlı Tren hat bakımının, 900 km konvansiyonel hat bakımının yapılmasını, Yüksek Hızlı Tren hatlarında 60 adet makasın makineli bakımının yapılmasını, konvansiyonel hatlarda 350 adet makasın makineli tamirat ve bakımının yapılmasını, 250 adet konvansiyonel hatta makas montajı işlerinin yapılmasını, 150 km konvansiyonel hattın balastının elenmesi, tamirat ve bakımının yapılmasını, 800 km ray koruyucu taşlama işi yapılmasını, 90.000’i aşkın makineli ray alın kaynağı yapılmasını, 40.000’i aşkın Alümino-Termit Ray kaynağı yapılmasını, 400 km eski rayları yeniden profilleyerek ray freze işi yapılmasını müşteri memnuniyeti esas olmak üzere yüksek kalite, minimum maliyet ve sıfır iş kazası prensipleriyle başarı ile tamamlamıştır.

ISO 9001 kalite sistemi belgesine sahip olan firmamız ülkemiz için son derece önemli olan demiryolu sektöründe yerli ve yabancı yatırımcılarla büyük projelere imza atmayı ve ülke ekonomisine önemli katkılarda bulunmayı kendisine hedef edinmiştir. Demiryolu sektöründe artık aranan bir marka haline gelen firmamız önümüzdeki yıllarda yurtdışı demiryolu projelerine de imza atmayı hedeflemektedir.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercominsaat-firmasidemiryapi-organizasyon): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248