DENGE İNŞAAT MİMARLIKDENGE İNŞAAT MİMARLIK TURİZM TİC. LTD. ŞTİ.

ETHEM EFENDİ CADDESİ ÜLKE SOKAK NO:21/1 ERENKÖY KADIKÖY / İSTANBUL

"Başarıya giden yol, her zaman yapım aşamasındadır"

İnşaat, Mimari ve İç Mimari konularında hizmet veren Denge İnşaat Mimarlık, 4 ülkeye yayılan ofislerinde çalışanlarına, dolayısıyla "insana" doğru yatırım yapmaktadır.

Deneyimli mimar ve mühendislerden oluşan kadrosu ile inşaat sektöründe faliyetlerini sürdüren Denge İnşaat Mimarlık, 1997 yılında Mesut Geniş ve Ziya Denizoğlu tarafından "eğitim", "çalışmak", "dürüstlük" ve "girişimcilik" ilkelerine dayalı olarak kuruldu.

Denge İnşaat Mimarlık, şimdiye kadar yurtiçinde 350.000 m²'nin üzerinde konut, otel, ticari alan, spor tesisi projesi gerçekleştirdi.

1998 yılında, uluslararası ilişkilerini geliştirip, yeni yatırımlar yapma planıyla Moskova ofisini açan Denge İnşaat Mimarlık, Rusya'da gerçekleştirdiği 50.000 m²'yi aşan proje ile faaliyet alanını genişleterek hizmet çapını Türkiye sınırları dışına taşıdı.

Burada gerçekleştirdiği projelerden aldığı güçle, Bulgaristan ve Gürcistan'da da faaliyete geçerek, hizmet verdiği ülke sayısını 4'e çıkardı.

Yeniden yapılanmaya ihtiyaç duyan, mimari devrim içerisindeki bu eski Sovyet ülkelerinde, konut, otel ve ticari alanlar başta olmak üzere, toplamda 100.000 metrekarenin üzerinde proje gerçekleştiren Denge İnşaat Mimarlık, Türkiye'yi başarıyla temsil etti. Denge İnşaat Mimarlık, en son Libya'da ofis açmış, bundan sonra da faaliyette bulunacağı 6. ülke olarak Irak'ta karar kılmış, ofis açmak için çalışmalara başlamıştır.

Bugüne kadar 5 ülkede 500.000 m²'ye yakın inşaat gerçekleştiren Denge İnşaat Mimarlık, gelişimini durmaksızın sürdürerek, yaptığı yeni yatırımlarla Madencilik sektöründe de atılıma geçmiştir.

Denge İnşaat Mimarlık, geleceğe kaliteli yaşam alanları bırakabilmek, inşaat sektörünün çıtasını yükseltebilmek ve yurtdışında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edebilmek için ilkeleri doğrultusunda, durmadan ve inançla çalışmalarını sürdürmektedir.

Denge İnşaat Mimarlık'ın 2 ortağı; mimar Mesut Geniş ve inşaat mühendisi Ziya Denizoğlu, eğitimleri, birçok ulusal ve uluslararası firmadaki iş tecrübeleri ve bilgi birikimleri doğrultusunda Denge İnşaat Mimarlık'ı geleceğe taşımaktadır.

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercominsaat-firmasidenge-insaat-mimarlik): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248