DİNAMİK YAPI

Kozyatağı İş Merkezi 19 Mayıs Mh. İnönü Cd. No:94 Kat:4 34736 Kadıköy / İstanbul

Dinamik Yapı Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1988 yılında A. Vefa Küçük tarafından kurulmuştur. Grup şirketlerimizden Cenk Demir Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile birlikte gayrimenkul, turizm, inşaat ve enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Bu hedefler doğrultusunda grup bünyesinde sahibi olduğu gayrimenkullerin geliştirilmesi ve değerlendirilmesi, yeni gayrimenkullerin grup bünyesine katılması ve taahhüt alanlarında hızlı adımlarla yoluna devam etmektedir.

Dinamik Yapı, sektöründe modern, marka değeri yüksek, müşterilerinin her alanda ihtiyaçlarını karşılayan, konut, ofis, alışveriş ve yaşam merkezleri geliştirmeyi ve inşa etmeyi temel hedefi haline getirmiştir.

Her bir lokasyonun ve projenin kendine özgü çözümler gerektirdiğinin bilincinden yola çıkan Dinamik Yapı, tecrübeli ve yaratıcı mimar ve mühendislerinden oluşan kadrosu ile bireysel ve genel ihtiyaçlara uygun yeni, özel, A plus, teknolojiyi en üst düzeyde kullanan, değişen dünyanın trendlerini ve gereksinimlerini takip eden tasarımlar geliştirmekte ve inşa etmektir.

Modern kentleşmenin oluşumunda çok önemli bir adım olan Kentsel Dönüşüm projeleri, Dinamik Yapı`nın konut sektöründe büyüme planlamasında yer almaktadır. İstanbul, Kadıköy Bölgesinin en özel yerlerinde Kentsel Dönüşüm Projelerinin inşaatlarına başlanılmış ve İstanbul`un elit semtlerinde yeni projeler üzerinde çalışılmaktadır.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercominsaat-firmasidinamik-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248