ERKAN İNŞAATERKAN İNŞAAT MADENCİLİK VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Küplüce Mahallesi Tomruksuyu Yolu Kevser Sok. No.12 Büyük Çamlıca ÜSKÜDAR / İSTANBUL

Erkan şirketler grubu'nun temelleri 1960'lı yıllarda İstanbul'da başlayan inşaat faaliyetleriyle atılmıştır. Grup, 1980 yılında Mehmet Emin Erkan'ın liderliğinde Mehmet Emin Erkan, Ahmet Erkan, Mahmut Erkan ve Süleyman Erkan'ın ortaklığıyla şirketleşerek Erkan İnşaat adı altında faaliyetlerine devam etmiştir.

1990'lı yıllarda Madencilik sektörüne adım atan firma, Erkan İnşaat Madencilik ve Dış Ticaret A.Ş. adı altında İstanbul Kemerburgaz'da Kömür Ocağı işletmeye başlamıştır. Yine 1990'lı yıllarda, Rize Kendirli'de 22 dönüm arazi üzerinde, 16.000 m2 kapalı alana sahip, 120 ton/gün kapasiteli bir çay fabrikası kurmuştur.

Yatırım ve girişim faaliyetlerine 30 yılı aşkın bir süredir devam eden Erkan Şirketler Grubu, bugün başta inşaat olmak üzere Madencilik, Turizm ve Danışmanlık alanlarında başarılı çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmanın Projeleri

FİRMA İLE İLGİLİ HABERLER


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercominsaat-firmasierkan-insaat): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248