METAR GRUP

TEM OTOYOLU ATIŞALANI MEVKİİ TEKSTİLKENT KOZA PLAZA B BLOK KAT:29 NO:108 ESENLER / İSTANBUL

Grubumuz müşteri ihtiyaçlarını göz önüne alarak sportif sosyal ve kültürel olanaklara sahip, İstanbul’un tarihi ve kentsel dokusuyla uyumlu konutlar üretmektedir.

Bütün projelerimizde müşteri memnuniyetinin sağlanması için personelimiz ve tedarikçilerimizle uyum içinde çalışmaktayız.

Şirketimizin kalite, iş sağlığı ve güvenliği, çevre entegre politikası çerçevesin de çalışmalar yapmaktadır.

Çevresel etkileri minimize ederek, tüm çalışanların ve müşterilerimizin iş sağlığı ve güvenliğini sağlayarak, müşteri istek ve beklentilerini dikkate alan hizmet oda klı yaklaşım tarzı sergilemektedir.

Firmamız, kurulmuş olan ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 entegre sistemleri kapsamında, yasal mevzuata uygun yapılanmıştır.

Firmamız, kalite yönetim sistemi kapsamında projelendirmede müşterinin ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak “müşteri odaklılık” prensibini gözetmektedir. İş bitiminde veya konut teslimindeki memnuniyetsizlik (olursa) “ müşteri şikâyeti” olarak değerlendirilerek uygunsuzluklar ve şikâyetler derhal giderilmektedir. Müşteri memnuniyeti mutlak esastır.

Çevre yönetim sistemi kapsamında hem firma çalışanlarına hem de müşterilerimize “çevre bilincinin sağlanması” esası dâhilinde projeler geliştirilmektedir. Peyzaj çalışmaları bu çerçevede yapılmaktadır. 

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercominsaat-firmasimetar-grup): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248