TEKNOEN YAPI

Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No: 98 / 6, Avcı Apt. ALSANCAK / İZMİR

 

Misyon
Uzmanlaştığımız tüm konularda çağdaş, güvenilir, çevreye duyarlı, insan haklarına saygılı, hizmet ve üründe kaliteye önem veren, yenilikçi, pozitif değişimi kabul eden ve sürekli kendini geliştiren öncü bir kuruluş olmak. 
 
Vizyon
Kaliteyi yaşam biçimi olarak kabul eden, insana saygıyı temel alan bir yönetim anlayışına doğruluk ve güveni en önemli değerler olarak katıp, üretimde farklılıklar yaratarak büyüyen ve gelişen Türkiye’nin en önemli değerleri arasında olmak.
 
Teknoen Mühendislik Ltd.Şti. bir Hasan Ufuk ÖZIŞIK firması iştirakidir. 2004 yılında kurulan ve taahhüt sektöründe faaliyet gösteren firmanın ihtisas alanı alt yapı ve üst yapılarda özel projeler gerçekleştirmektir. Yürüyen merdivenli alt ve üst geçitler, su basma problemleri olan alanlarda yağmur kanalı ve yağmur suyu pompa istasyonları bu projeler arasında öne çıkar. Yakın dönemde gerçekleştirilen başarılı projelerle İzmir Mavişehir, Çınarlı ve Halkapınar semtlerinde her yağmur sonrasında oluşan su baskınları önlenmiş, sorunlar giderilmiştir. Yine tarafımızdan gerçekleştilen fore kazıklı yol projeleri tamamlanmış ve hizmete açılmışlardır.
 
Projelerimizin başarılarından aldığımız güçle, vizyonumuzu daha ileriye taşımaya ve marka değer oluşturma yolundaki sağlam adımlarımıza devam ediyoruz.
 
Saygılarımızla,

Firmanın Projeleri


Warning: fopen(/var/www/vhosts/yeniprojeler.com/httpdocs/cacheyeni/httpswwwyeniprojelercominsaat-firmasiteknoen-yapi): failed to open stream: Böyle bir dosya ya da dizin yok in /home/yp/public_html/firma.php on line 246

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 247

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/yp/public_html/firma.php on line 248